про коледж та документи діяльності
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського
– один з найкращих мистецьких навчальних закладів не тільки Шевченкового краю, а й  України. В його стінах формується музична еліта, удосконалюють свій талант ті, кому самим Богом дано відчуття гармонії звуків.

Досвідчені викладачі коледжу окриляють юнацькі мрії своїх вихованців, надають їм впевненості, готують їх до великого життя в музиці.

Вже скоро пів століття педагогічний та студентський колективи коледжу творять історію, вписуючи сторінку за сторінкою, слово за словом його славні здобутки, напрацювання та звершення.

Якщо у 1961 році Черкаський музичний коледж приймав своїх перших вихованців в трьох класах напівпідвального приміщення дитячої музичної школи № 1 міста Черкаси, то зараз, маючи хорошу матеріальну базу навчальних аудиторій, репетиційного та органного залів, фонотеки, бібліотеки з читальним залом, лабораторії звукозапису, їдальні, що розміщуються у будівлі, яка належить до пам’яток архітектури України та у сучасній добудові, коледж надає всі умови для успішного навчання більше двохсот студентів.

Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського готує фахівців зі спеціальності “Музичне мистецтво” за спеціалізаціями:
фортепіано;
оркестрові струнні інструменти;
оркестрові духові та ударні інструменти;
народні інструменти;
хорове диригування;
теорія музики;
музичне мистецтво естради;
- академічний спів.

За 55 років у стінах коледжу підготовлено більше 4 тисяч молодих спеціалістів  різних спеціалізацій, більшість яких працюють в мистецьких колективах та дитячих школах естетичного виховання області. 

Найкращі випускники коледжу, закінчивши музичні академії та інститути мистецтв, стали викладачами вищих начальних закладів, керівниками творчих колективів, артистами оркестрів. Сорок сім з них  нині працюють викладачами коледжу, передаючи свій мистецький досвід сьогоднішнім студентам. 
Ось вже 34 роки колектив коледжу очолює заслужений працівник культури України Валентин Іванович Хороший. Він дбає про створення належних умов для підготовки висококваліфікованих фахівців для мистецьких навчальних закладів, культурно-освітніх установ та інших сфер діяльності, піклується щоб і студенти, і викладачі вибудовували свої партнерські стосунки на принципах взаємної довіри і поваги, вболівання за результати спільної роботи. За останні роки більш 50 студентів училища стали переможцями і вибороли звання лауреатів багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів виконавської майстерності: «Юність, творчість, натхнення» (Угорщина), «Гірське сузір’я»(Словаччина), «Провесінь» (м. Кіровоград), «Софіївські сурми» (м. Умань).
Коледж пишається  своїми талановитими випускниками, серед яких -  професор Московської консерваторії ім. П.І. Чайковського Ю. Власенко, В. Замула – володар Кубка Світу серед акордеоністів, Народна артистка України Л. Зайнчківська, відомі талановиті хорові диригенти О. Бондаренко та С. Бондаренко, О. Стадник – заслужені артисти України, театральний діяч С. Проскурня, а також більше 300 лауреатів міжнародних, всеукраїнських, міжрегіональних конкурсів виконавців успішно працюють не тільки в Україні, а й вкладають свій талант і набуті знання до національних скарбниць культур Росії, Латвії, Естонії, Польщі, Чехії, Швеції, Бельгії, Аргентини, Сербії, Австралії, Ізраїлю, США, Німеччини...

В коледжі працюють ряд творчих виконавських колективів, які є окрасою мистецької ниви Черкащини. Вдячні глядачі із захопленням приймають твори української і зарубіжної класики, сучасної музики у виконанні симфонічного оркестру під керівництвом викладача училища заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка, оркестру народних інструментів – керівник Ірина Дяченко, духового оркестру – керівник Володимир Бреславський, ансамблю баянів – керівник Юрій Сажин, капели бандуристів – керівник Любов Бридько, хору училища під керівництвом Віктора Сергієнка, джаз-бенду – керівник Микола Євпак.

Стали вже традицією творчі звіти виконавських колективів перед жителями обласного центру. В рамках заходів Всеукраїнського тижня музики для дітей та юнацтва відчиняються двері органного та концертного залів музичного коледжу для всіх небайдужих до музичного мистецтва дітей. Ці концерти – справжнє свято музики.

Музичний коледж – центр методичної роботи, школа підвищення кваліфікації викладачів шкіл естетичного виховання в області. Щорічно на базі коледжу відбуваються  практичні семінари, на яких викладачі коледжу виступають з доповідями, дають відкриті уроки, знайомлять викладачів шкіл естетичного виховання  з новинками музичної і педагогічної літератури.
 За ініціативи викладачів щорічно на базі коледжу проводяться обласні конкурси вокалістів «Пісенні вітрила», «Бабусині пісні», «Моя Україна». Сотні юних талантів з області змагаються в майстерності співу, набувають професійного досвіду.

У 1986 році Черкаському музичному коледжу присвоєно ім'я видатного українського співака і композитора, автора першої національної опери "Запорожець за Дунаєм", нашого земляка С.С. Гулака-Артемовського. Щомісячно завдяки зусиллям студентів і викладачів різних циклових комісій відбуваються концерти "Музичної вітальні", започатковані до 190 річниці від дня народження С.С. Гулака-Артемовського вони різні за тематикою та спільні за суттю, бо тут завжди господарює музика, натхненно і хвилюючи. 

Добру славу музичному коледжу творять талановиті, самовіддані, чуйні викладачі, серед яких Народна артистка України, кавалер ордена княгині Ольги Валентина Саввопуло, Заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко, Заслужені працівники культури України Володимир Желудов, Євген Кравченков, Валентин Хороший, лауреати Міжнародних конкурсів Володимир Бреславський і Микола Євпак та багато інших знаних в Україні та за її межами, самовіддано працюють сьогодні, продовжуючи славні традиції навчального закладу.  

Є, на жаль, і проблеми, які не вирішені протягом всіх років існування коледжу. Це:
- відсутність студентського гуртожитку, що дуже впливає на кількість абітурієнтів та їх якісний потенціал. Не секрет, що обдаровані і добре підготовлені абітурієнти разом з  добре організованим навчальним процесом, якісним педагогічним складом шукають і добрі умови проживання, чого не має коледж;
- відсутній спортивний зал, без якого стає великою проблемою проведення занять з фізичного виховання в орендованих приміщеннях, що впливає на  їх якість, не дає можливості більш активно працювати спортивним секціям.
 
Колектив Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського усвідомлює сутність і важливість поставлених  завдань  на шляху професійного становлення молодого покоління музикантів – педагогів, які збережуть і примножать традиції коледжу, відкриють свою сторінку в його історії.


Наказ №33 від 12.03.2020 Про запровадження карантину

7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Інформаційна довідка від МОЗ


Звіт про проведення державних екзаменів в Черкаському музичному коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовськогоу 2019 роціОсвітні програми та пояснення до навчальних планів


Фортепіано

Оркестрові струнні інструменти

Оркестрові духові та ударні інструменти
 
Народні інструменти
 
Хорове диригування
 
Теорія музики
 
Академічний спів
 
Музичне мистецтво естради (спів)
 
Музичне мистецтво естради (інструментальне виконавство)
 
Профільна середня освіта підготовки молодшого спеціаліста
   


Сертифікат про акредитацію


ВИТЯГ з рішення акредитаційної комісії від 3 липня 2017


Висновок експертної комісії про підсумки акредитаційної експертизи. 2017Положення про адміністративну раду Положення про організацію навчального процесу
   
 


Документи діяльності

Положення про студентське самоврядування в Черкаському музичному коледжі  ЗВІТ про результати проведення переговорної процедури закупівлі №1 від 15.03.2016 року

Графік організації навчального процесу

Положення про методичну раду
ПОЛОЖЕННЯ про комісії студентського парламенту Черкаського музичного коледжу  ПОЛОЖЕННЯ про приймальну комісію Черкаського музичного коледжу

ПОЛОЖЕННЯ про апеляційну комісію Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського
Батьківський комітет Черкаського музичного коледжу
 


   


ПОЛОЖЕННЯ
про державну кваліфікаційну (атестаційну) та державну екзаменаційну комісії Черкаського музичного коледжу
Порядок затвердження переліку навчальних дисциплін вибіркової частини навчального плану для вивчення студентами Черкаського музичного коледжу ПРАВИЛА внутрішнього розпорядку Черкаського музичного коледжу

КЕРІВНИЙ СКЛАД

Правила користування навчальними аудиторіями
Перелік платних послуг, які можуть надаватися Черкаським музичним коледжем КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та трудовим колективом на 2015-2020 роки


КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

 

 

 


МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА:

Деталізований паспорт:

Угода оренди:

Довідка про передачу майна:
Довідка про відповідність полжежного стану будівлі:
Санітарний паспопрт:
     

26-03-2020Заходи щодо організації освітнього процесу, організаційно-педагогічної, науково-методичної, виробничої роботи Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського на період запровадження карантину
 

Наказ №36 "Про організаційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" від 20.03.2020
 

Наказ №35 "Про режим роботи коледжу під час карантину" від 12.03.2020
 


12-03-2020


12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідну постанову № 211 Уряд ухвалив 11 березня. 


10-03-2020


29 лютого 2020 на базі бізнес-коледжу в місті Черкаси проводились змагання за програмою четвертої спартакіади коледжів та технікумів I-II рівня акредитації з шахів 


03-03-2020


4 березня 2020 о 14.45 - Концерт "Подих весни" 


21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник