студентське життя- концерти, дозвілля
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Концерт Мирослави Которович
Кожний концерт Мирослави Которович залишає яскраві емоційні враження. Якщо спробувати кількома словами передати ці враження, що випромінює талановита скрипалька, лауреат міжнародного конкурсу та премії «Голдоський скарб», то перш за все згадується неповторна щирість висловлення, яскрава, різнобарвна звукова палітра та відчуття народження музики, що виконується, безпосередньо під час концерту.

Ці враження слухачів від її попередніх виступів в Черкасах підтвердив концерт, що відбувся 18 вересня цього року в Органній залі Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського У виконанні Мирослави Которович та її партнера піаніста Леоніда Шаповалова прозвучали Скрипковий концерт А.Хачатуряна, виконання якого було сповнене витонченості звукової палітри, духмяних тембрів, віртуозної мережевності, артистизму, твори Ф.Шопена, С.Рахманінова, А.Берга…

Кожного разу дивує невтомний пошук Мирославою нового в інтерпретації широко відомих творів різних епох, стилів, напрямків. Втілення нових форм і змістів музичного виконавського мистецтва викликає на її концертах емоційне відлуння у слухачів різного віку та різних музичних уподобань, відчуття свята. 

   
   
   

Є.Сергієнко

        chm

28-07-2020

Наказ № 71 від 27.07.2020 "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


22-07-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на основі базової загальної середньої освіти у 2020 році
 


13-07-2020

Наказ № 64 від 02.07.2020 р. "Про підсумки семестрової екзаменаційної сесії та переведення на наступний курс навчання"
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник