студентське життя- концерти, дозвілля
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Органний концерт, присвячений старовиній музииці
12 вересня 2012 року в органному залі Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського відбувся органний концерт, присвячений старовиній музииці. У виконанні Лариси Снозової та Євгенії Марчук прозвучали твори Миколая з Кракова 16 ст., Йогана Пахельбеля, Йогана Себаст`яна Баха, Георга Генделя, Марселя Депре а також Євгенії Марчук. В концерті також брали участь студенти IV курсу Черкаського музичного училища: Аліна Мельнікова (меццо-сопрано) та Наталя Сосновська (флейта).

Розквіт органного мистецтва припадає на 2 пол.16-17ст. Коли орган виступав переважно церковним інструментом, був невід`ємною частиною інструментарію католицької церкви. Мета створення органу Черкаського музичного училище інша. Цей інструмент ніколи не виступав на месі. В кінці 19 ст. виникає кінематограф. Для супроводження німого кіно запрошують таперів, які грають на фортепіано, акордеоні, баяні.., в т.ч. на органі. Орган Черкаського музичного училища був збудований як KinoOrgan,саме так називався тип органу для кінотеатрів.

В 1926 році німецька фірма „E.F. Walcker” збудувала орган та виставила його на міжнародному ярмарку в Парижі. Прогресивний за конструкцією інструмент отримав золоту медаль. Радянський уряд викупив його для Одеського театру опери та балету. Орган міг імітувати звуки великого міста, автомобільні гудки, дзвони, шум прибою, грім та інші спеціальні ефекти. За роки експлуатації та під час II світової війни орган дуже постраждав. На жаль, відроджений орган є лише залишком від старого органа KinoOrgel. Інструменту майже 100 років. І він продовжує запрошувати слухачів на свої концерти!

 

        chm

28-07-2020

Наказ № 71 від 27.07.2020 "Про зарахування на 1 курс навчання"
 


22-07-2020

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на основі базової загальної середньої освіти у 2020 році
 


13-07-2020

Наказ № 64 від 02.07.2020 р. "Про підсумки семестрової екзаменаційної сесії та переведення на наступний курс навчання"
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник