новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
14-06-2024
Захист курсових робіт з теорії музики та гармонії (2024рік)

12 червня на цикловій комісії «Теорія музики» відбувся захист курсових робіт з «Теорії музики» та «Гармонії». Свої дослідження  представили студентки 1 курсу Богдана Долженко та Дар’я Лісовська, студентка 3 курсу Марія Бейкун. В цілому студентки присвятили свої  напрацювання ладо-гармонічним особливостям музики українських композиторів XX століття.

Богдана Долженко захищала свою роботу з теорії музики  про  використання гуцульського ладу у творах Миколи Колесси та Анатоля Кос-Анатольського, Лісовська Дар’я – дослідила використання септакордів та надбудов до них у творі Мирослава Скорика «Намалюй мені ніч»(теорія музики), Марія Бейкун розробляла тему «Художні принади гармонізації солоспівів Анатоля Кос-Анатольського».

Студентки продемонстрували  навички самостійної роботи з науковими джерелами, набули компетенцій щодо визначення й аналізу практичної проблематики у вивченні особливостей ладу та гармонії у творах зазначених композиторів, узагальнили опрацьований матеріал, обґрунтовали свої висновки. У представлених роботах доволі чітко присутня систематизація, закріплення та розширення теоретичних знань і практичних умінь, логічно та аргументовано висловлені свої думки, грунтовно досліджені у творах засоби музичної виразності, правильно оформлений довідковий матеріал. В ході захисту відчувався розвиток навичок самостійної творчої роботи у процесі виконання теоретичних досліджень, студентки зазначали актуальність та новизну теми, впевнено відповідали на запитання рецензентів, захищали свою точку зору.

Цікавим виявилося іллюстрування своїх робіт музичними прикладами. В цьому Марії Бейкун  допомагали студентки Анастасія Владімірцева (2к, спеціалізація «Теорія музики»), Любов Поліс (3к, спеціалізація «Хорове диригування»). Вони виконали під супровід Катерини Демнененко (3к, спеціалізація «Фортепіано») солоспіви А.Кос-Анатольського «Море» та «Два потоки з Чорногори». Дар’я Лісовська та Богдана Долженко ілюстрували свої приклади самостійно, при цьому Дар’я Лісовська додала до музичних ілюстрацій свої художні композиції, які додали гармонійності та цільності її виступу.

Голова циклової комісії «Теорія музики» Євгенія Марчук та викладач музичної літератури Лариса Яворська задали багато питань стосовно робіт студенток, на які вони відповідали чітко і обгрунтовано, дали їм високу оцінку і рекомендували презентувати їх на методичних семінарах, теоретичних конкурсах, тощо. Також була відмічена злагоджена робота наукового керівника студенток – викладача-методиста, заслуженого працівника культури України Лариси Красавіної, яка всесторонньо проаналізувала якість курсових робіт, наголосила на позитивних моментах та недоліках, усунутих у ході їх написання та оформлення.https://youtube.com/shorts/5BTncXkmji4?si=fYS1PJP5bk4wJF54


        chm16-07-2024

Наказ №59 "Про допуск до участі у вступних творчих конкурсах" від 16.07.2024
 


26-06-2024Однією із найважливіших і найяскравіших подій травня 2024 був Звітний концерт Черкаського музичного фахового коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського
 


24-06-202427 червня 2024 о 18:00 - Благодійний концерт-лекція «Шоколад - король смаку» в органній залі Черкаського музичного коледжу
 


21-06-2024Вітаємо ансамбль гітаристів коледжу «ЛікГіта» з перемогою в XI Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах "АРТ - ДОМІНАНТА"
 

Нещодавно на базі Криворізького обласного музичного фахового коледжу відбувся ІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс естрадно-джазового виконавства «Джаз і юність»
 


14-06-202412 червня 2024 на цикловій комісії «Теорія музики» відбувся захист курсових робіт з «Теорії музики» та «Гармонії»
 


08-06-202418 травня 2024 в Черкаському художньому музеї відбувся концерт класу викладачки Черкаського музичного фахового коледжу Олесі Анатоліївни Рожкової
 


01-06-2024Вперше в рамках навчальної програми з предмету "Основи музичної інформатики" (викладачка Євгенія МАРЧУК) прозвучали перші імпрези студентів на концерті "ЕЛЕКТРОНИ ТА ОБЕРТОНИ" в Черкаському музичному фаховому коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського
 


28-05-2024Вітаємо ансамбль гітаристів коледжу з другим місцем у IV Всеукраїнському конкурсі виконавців на класичній гітарі "Гітаріада"
 


26-05-20244 червня 2024 об 11:00 - КОНЦЕРТ студентки 3 курсу Алли Черненко
 


25-05-202430 травня 2024 о 18:00 - Органний благодійний концерт в рамках екскурсій "Сила історії міста Черкаси"
 


20-05-2024В продовження святкування з нагоди Міжнародного дня джазу 1 травня в оркестровій залі Черкаського музичного фахового коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського відбувся ювілейний концерт, присвячений 30-річчю Біг-бенду коледжу.
 


14-05-202421 травня 2024 о 17:00 ЗАПРОШУЄМО гостей на Звітний концерт солістів та творчих колективів коледжу!
 


30-04-2024Студенти та викладачі спеціалізації «Музичне мистецтво естради» підготували два цікавих заходи до «Міжнародного дня джазу»
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник