новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
20-04-2021
Обмін досвідом

15 квітня 2021 року  в онлайн режимі був проведений семінар для викладачів шкіл естетичного виховання на тему «Особливості звукоутворення в академічному, народному та естрадному співі» . Його організувала викладачка вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Черкаської  ДМШ№1 ім. М.В. Лисенка Лідія Олексіївна Мусеровська.Мета семінару – ознайомлення учасників з практичним досвідом та інноваційними особливостями роботи як викладачів шкіл, так і викладачів закладів передвищої та вищої освіти. В роботі  цього цікавого заходу взяли участь викладачі Черкаської  ДМШ №2, Черкаської школи мистецтв та Черкаської  ДМШ№1 ім. М.В. Лисенка.

Доповідачами на семінарі були викладачка Київської Муніципальної Академії музики ім. Р.М. Глієра, заступниця завідуючої кафедри естрадного співу  Наталія Володимирівна Малюкова та викладач-методист циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського Юрій Миколайович Тулуман. Наталія Володимирівна зосередила свою увагу на особливостях роботи в напрямках співу у народній манері, а Юрій Миколайович висвітлив питання постави голосу на початковому етапі розвитку вокальної майстерності учнів і спільних для різних жанрів співу прийомах формування голосової позиції.
Через обмеженість часу проведення семінару виникла потреба у продовженні обговорення піднятих питань у подальших подібних заходах, про що було домовлено з учасниками конференції. Також власним досвідом поділились присутні викладачі.

Склалася думка, що такі семінари повинні стати гарною традицією по обміну досвідом в  роботі викладачів шкіл, закладів передвищої та вищої освіти.

Викладачка циклової комісії
«Музичне мистецтво естради»
Черкаського музичного коледжу
ім. С.С. Гулака-Артемовського,
завідувачка вокального відділу
Черкаської дитячої музичної школи №1
ім. М.В. Лисенка
Ірина Варавіна

       

02-06-2021Школа-студія педпрактики при Черкаському музичному коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського запрошує на навчання
 


25-05-202130 травня 2021р. о 13.00 - Концерт класу сольного співу викладача Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського Рожкової Олесі Анатоліївни
 


18-05-2021Вітаємо студентку 4 курсу відділу академічного співу Коритник Тетяну з численними перемогами у мистецьких конкурсах!
 


14-05-202116 травня - День пам’яті жертв політичних репресій. Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву "День пам’яті жертв голодомору", відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади.
 


05-05-2021День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією
 


30-04-2021Циклова комісія «Музичне мистецтво естради», як і в минулому році, вирішила продовжити минулорічний цікавий захід, присвячений Міжнародному дню джазу – «Джазовий марафон 2021»
 


28-04-2021У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»
 


22-04-202126 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.
 


20-04-2021Студенти коледжу підготували проекти «Будинок моєї мрії» і в режимі онлайн в Google Meet їх презентували
 

15 квітня 2021 року в онлайн режимі був проведений семінар для викладачів шкіл естетичного виховання на тему «Особливості звукоутворення в академічному, народному та естрадному співі»
 


15-04-2021У квітні 2021 року виповнюється 7 років від початку збройної агресії Російської Федерації на Сході України
 


12-04-2021Вітаємо переможців XXVI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» 2021р
 

З 22 по 29 березня 2021 року відбувся XVI Всеукраїнський відкритий джазовий конкурс пам’яті Р. Кобанченка у дистанційному режимі, який проводив Одеський фаховий коледж мистецтв ім. К.Ф. Данькевича
 


04-04-2021Засідання клубу «Зірковий шлях». Романенко Марина виступила з темою «Софія Ротару -легендарна українська співачка"
 

30 березня 2021 року студенти нашого коледжу концертували на великій сцені разом із професійними артистами академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії у вже традиційному мистецькому проекті «Віртуози завтрашнього дня»
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник