новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
16-02-2020
Концерт фортепіанної музики


Завжди позитивне враження та відчуття очікуваного свята залишає зустріч з відомою українською піаністкою Анастасією Толстоног. І неважливо, буде це досвідчений музикознавець, чи музикант, чи вдячний любитель класичної музики. Та, навіть, люди, раніше далекі від захоплення класичною музикою, під враженнями від майстерної гри Анастасії, її вміння доносити до слухачів як глибоко професійний словесний, так і музичний тексти, стають прихильниками одного з найбільш виразних та досконалих видів мистецтва, - музики.

Багатогранність таланту Анастасії повела її шляхом необхідного вибору основного музичного інструменту. Обираючи між кларнетом та фортепіано, перевагу Анастасія віддала королю інструментів, роялю.

Музична освіта згодом була продовжена у музичному училищі Полтави, після закінчення якого Анастасія стала успішної студенткою і аспіранткою консерваторії у Саратові.

Блискучі результати у навчанні згодом втілилися у професійній діяльності музиканта та виступах на великій сцені. Анастасія працювала солісткою Полтавської, а пізніше - Івано-Франківської філармоній, згодом, у 2016 році - солісткою Львівського органного залу. Успішно виступала з симфонічними, камерними оркестрами, ансамблями, запам’яталася блискучими сольними концертами у багатьох містах України.

Виконавська майстерність Анастасії Толстоног у цей період творчої кар’єри знайшла відображення у CD-диску з творами Шопена, Бетховена, Брамса та Скрябіна.

Значною подією у творчому доробку піаністки було виконання нею у квітні 2013 року у Чернівецькій та Івано-Франківській філармоніях віднайденої Першої редакції Фортепіанного концерту Левка Ревуцького. А зовсім скоро Анастасія зробила для себе справжнє відкриття – це була музика Віктора Косенка.

Високий пафос романтизму з сутнісно українським ліризмом Віктора Косенка виявився настільки органічним для піаністки, що від 2013 року Анастасія Толстоног стала одним з найактивніших виконавців та промоутерів музики Віктора Косенка в Україні та за кордоном.

Зокрема, у 2014-2015 роках твори Віктора Косенка у виконанні Анастасії Толстоног прозвучали у Братиславській консерваторії, Віденському Моцартхаузі та в багатьох українських містах. Тоді ж у Львові був записаний другий диск "Одинадцять етюдів у формі старовинних танців", знаковий твір Косенка.

У 2016 році відбувся ряд концертів та лекцій за участю Анастасії, присвячених творчості видатного композитора Віктора Косенка у консерваторіях м. Зволле, Утрехт та Амстердам (Нідерланди).

Окремим знаком вдячності піаністки до творчості українського композитора Віктора Косенка стало створення у 2019 році фортепіанного дуету імені Віктора Косенка.

Серед виконавських досягнень Анастасії Толстоног є виступ на міжнародному фестивалі «Палермо. Класика», де були виконані складні твори Бетховена, Ліста та Хінастери.

Анастасія Толстоног продовжує активно виступати в Україні та за її межами як солістка, у складі ансамблів, а також із симфонічними і камерними оркестрами.

        chm

13-07-2020

Наказ № 64 від 02.07.2020 р. "Про підсумки семестрової екзаменаційної сесії та переведення на наступний курс навчання"
 


10-07-2020

Наказ № 66 від 07.07.2020 р. "Про завершення навчання"
 


01-06-2020

Наказ № 50 від 29.05.2020 "Про завершення 2019-2020 навчального року"
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник