новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
12-12-2019
Святковий фестиваль «Музичний дарунок на Миколая»

17 грудня 2019 року в Черкаській обласній філармонії відбулось цікаве дійство – святковий фестиваль «Музичний подарунок на Миколая», де головною діючою особою виступив Біг-Бенд Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Організаторами цього свята були Черкаське музичне училище, Черкаська обласна філармонія, ГО «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра» та КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи ЧОР».Фестиваль розпочався ігровою музичною програмою у фойє філармонії під назвою  «Ну-мо, session!». Метою її було зацікавлення юних та молодих музикантів джазовою музикою. Конкурсні завдання розробила викладач музичної літератури Черкаського музичного училища Яворська Л.М., а проводили саму програму студенти музично-теоретичного відділу Александрова К. та Сіренко А. Вони представили учасникам різні оригінальні конкурси – це і вікторина «Вгадай джазовий стандарт», і конкурс на знання джазових зірок та джазових термінів, і завдання для вболівальників. В розважальній програмі брали участь  5 команд учнів  всіх п’яти дитячих музичних шкіл міста Черкаси. Кожна з них мала свою емблему та назву, виявила неабиякі знання в сфері джазу і була нагороджена різдвяними подарунками та призами. Цікавою знахідкою програми була відеотрансляція на екрані відеокадрів сучасних джазових колективів та давні кадри виникнення джазу на початку або середині 20 століття. Цей оригінальний відеоряд був підібраний викладачем Черкаського музичного училища Помогайбо О.Ю.

Поряд з ігровою локацією святкового шарму до дня Миколая додали  виставка-продаж сувенірної продукції від майстрів Черкащини, які представили різні ялинкові прикраси, ляльки-мотанки, смачні та яскраво розфарбовані пряники і кожний відвідувач дійства міг підібрати для своїх рідних  подарунки. Неможливо було промайнути і яскраві фотозони – сфотографуватись на пам’ять у джазових та різдвяних тонах.Апофеозом фестивалю став святковий концерт Лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів Біг-Бенду Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського під керівництвом диригента Михайла Євтушенка.
Концертна програма цілком відповідала святковому настрою глядача, де були запропоновані заздалегідь підібрані та аранжовані диригентом різдвяні теми, відомі джазові стандарти та джазові обробки популярних хітів. Із великим захопленням публіка сприймала виступ київської джазової співачки Марії Пясецької-Жігінас, яка своєю самобутньою джазовою манерою та тембрально насиченим голосом відразу захопила публіку. Віртуозно, блискуче і різнобарвно прозвучали соло черкаських улюбленців  – заслуженого працівника культури України, саксофоніста Миколи Євпака та трубача Валерія Кириченка. Зачарували своїм вокальним дуетом і студенти 4 курсу Бугаєнко Анастасія та Лизогуб Дионисий.

Родзинками концерту стали виступи ансамблю саксофоністів у складі Іллюшиної А., Акіма К., Баглюка Д., Демченко О. та Озеран Д. (керівник – Михайло Євтушенко) та вокального ансамблю “Jazz Voice” у складі Бондарчука О., Бугаєнко А.,Горащенка А., Корженевської Д., Лизогуба Д., Лихолай К. та Татаровської Р. (керівник – Лариса Красавіна). Вони отримали від глядачів гучні оплески та оклики «Браво!».

Феєричним виявився і фінал концерту. По задуму диригента це був дуже вдалий та оригінальний номер,- спочатку на рифі теми “Isn't she lovely" - Stevie Wonder Михайло Євтушенко представив весь склад оркестру, а потім, коли відомий хіт зазвучав повністю, він перетворився в тему для “jam-session” і почергово на сцену стали виходити бажаючі позмагатись в мистецтві імпровізації і юні музиканти, і метри джазу, - Даниїл Баглюк, Анна Іллюшина (саксофони), Іван Лінник (електрогітара), Валерій Кириченко (труба) та Микола Євпак (саксофон).

Зал філармонії був наповнений глядачами майже повністю, тому і підтримка публіки відчувалась після виконання кожного номеру концерту. На фестиваль з’їхались поціновувачі джазу зі Сміли, Золотоноші, Звенигородки, Мошен та ін.. Тому хочеться побажати організаторам частіше влаштовувати такі заходи, зацікавлювати дітей та молодь джазовою музикою, піднімати джазовий настрій всім бажаючим її слухати, насолодитись атмосферою справжнього свята!

Завідувачка ц/к «Музичне мистецтво
естради», викладач-методист Л.М. Красавіна

       

27-05-2020

Наказ № 49 "Про відновлення відвідування занять студентами 4 курсу навчання"
 


25-05-2020

Наказ № 48 від 23.05.2020 "Про допуск до підсумкової семестрової екзаменаційної сесії"
 


22-05-2020Розклад підсумкової семестрової екзаменаційної сесії студентів 4 курсу навчання
 

Розклад семестрових екзаменів (дистанційно) 2,4,6 семестри навчання 2019-2020 навчального року
 


19-05-2020Перелік екзаменів та диференційованих заліків на 2 семестр 2019-2020 навчального року
 


18-05-2020Наказ № 46 від 14.05.2020 Щодо проведення екзаменаційної семестрової сесії у дистанційній формі
 


12-05-2020Новий освітній досвід, який ми отримали під час карантину, вніс свої корективи в наше життя. Більше місяця праці показує, що дистанційне навчання має свої пріоритети. Вже давно виникла потреба в інтерактивній взаємодії студентів і викладачів в процесі навчання, надання їм цікавої можливості самостійної роботи з освоєння нового музичного матеріалу.
 


29-04-2020В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" діє V конкурс для здобувачів вищої освіти. Карантин - додаткова можливість для студентів Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського отримати грант на навчання.
 


21-04-2020На запрошення компанії Opera Co-Pro в онлайн трансляції та конференції в Лондоні 15 квітня 2020р. були представлені дві українські моноопери, які пройшли конкурсний відбір: "Листи кохання" Віталія Губаренка та "Марія Магдалина" Євгенії Марчук
 


13-04-2020До уваги випускників коледжу! Підрозділ військового оркестру ВМС ЗСУ України запрошує для проходження військової служби за контрактом
 


03-04-2020Лист cекретаріату Кабінету Міністрів України.
Відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо забезпечити проведення із залученням лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, у тому числі місцевих, інформаційної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо
 


01-04-2020Наказ №38 Про додаткові заходи на період карантину
 


31-03-2020Наказ №37 від 20.03.2020 Щодо організації освітнього процесу у Черкаському музичному коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського під час карантину
 


26-03-2020Заходи щодо організації освітнього процесу, організаційно-педагогічної, науково-методичної, виробничої роботи Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського на період запровадження карантину
 

Наказ №36 "Про організаційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" від 20.03.2020
 

Наказ №35 "Про режим роботи коледжу під час карантину" від 12.03.2020
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник