новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
22-11-2019
Майстер-клас

Один день джазової майстерні в Черкасах

26 листопада 2019 року  в Черкаському музичному училищі ім. С.С.Гулака-Артемовського відбувся  майстер-клас  відомого  джазового піаніста, композитора, аранжувальника, викладача Одеського училища мистецтв і культури ім. К. Данькевича, лауреата міжнародних та всеукраїнських джазових конкурсів Олексія Петухова та саксофоніста, композитора, аранжувальника, бенд-лідера, викладача Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського  Михайла Євтушенка.

Музиканти  зацікавили публіку цікавими фактами з історії джазу, звернули увагу на особливості джазової стилістики та гармонії,  продемонстрували власні імпровізації. Враховуючи те, що музиканти перед виступом майже не репетирували, - з величезним натхненням, віртуозно та досить оригінально прозвучали композиції, які вони виконали в суто імпровізаційній манері .

Після майстер-класу відбулася зустріч Олексія Петухова зі студентами –піаністами естрадного відділу Любашенко Назарієм та Охріменко Катериною (клас викладача Богомол І.В.), яким він  надав індивідуальні рекомендації  та цінні поради в роботі над джазовими  творами.

Але зустріч з джазменами на цьому не закінчилася – ввечері всіх бажаючих отримати джазового драйву  музиканти очікували на концерті  Petukhov/Ievtushenko Quartet в Черкаському Художньому музеї. Для Черкас це  була  просто неочікувана подія. По-перше, атмосфера нагадувала джазовий клуб  - публіка невимушено сиділа за столиками, незвичайне освітлення  та художнє оформлення залу надавало особливого смаку. По-друге, концерт тривав більше 2 годин, але хотілося слухати і слухати, кожна композиція таїла в собі якусь смачну родзинку, оригінальні творчі знахідки.

Залишається побажати цим чудовим музикантам подальших творчих успіхів, вдячної і зацікавленої публіки, нових спільних проектів!

Завідувачка ц/к «Музичне
мистецтво естради»,
викладач-методист Л.М.Красавіна

       

13-07-2020

Наказ № 64 від 02.07.2020 р. "Про підсумки семестрової екзаменаційної сесії та переведення на наступний курс навчання"
 


10-07-2020

Наказ № 66 від 07.07.2020 р. "Про завершення навчання"
 


01-06-2020

Наказ № 50 від 29.05.2020 "Про завершення 2019-2020 навчального року"
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник