новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
05-06-2013
Духовому оркестру Черкаського музичного училища 50 років
29.03.2013 року в залi Черкаської обласної філармонії відбувся звітний концерт духового оркестру Черкаського музичного училища iм. С.С.Гулака-Артемовського пiд керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Васильовича Бреславського.
Заслужений працівник культури України В.В.Бреславський за диригентським пультом рідного оркестру, з яким пов'язані роки його творчого формування як музиканта

На початку концерту з вiтальним словом виступив заслужений працівник культури України, директор училища Валентин Іванович Хороший. Також вiн вручив почеснi грамоти учасникам оркестру − переможцям 23-го Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових інструментах «Софiївськi сурми», який нещодавно пройшов у м. Умань.

Яскрава і розмаїта концертна програма ювілейного виступу оркестру складалася із творів сучасних композиторів − українських, радянських, а також саундтреків до відомих кiнофiльмiв, таких як «П'ятий елемент», «Вогнем i мечем», «Свій серед чужих», «Роккi» та iн.

У концерті виступала випускниця нашого училища, а нині солiстка Донецького музично-драматичного театру, заслужена артистка України Любов Доброноженко. Публіці припали до смаку популярні вокальнi твори у її виконанні − арiя Хелени з кiнофiльму «Вогнем і мечем», арiя Плави Лагуни з кiнофiльму «П'ятий елемент», пiсню «Malade» із репертуару Лари Фабiан, пiсню «Il Mare Calmo Della Sera» з репертуару Андреа Бочеллi, українські народні пiсні «Ой я знаю, що грiх маю» та «Журавка».


Своїм співом полонить слухачів солістка оркестру Любов ДОБРОНОЖЕНКО. На передньому плані - студентка О.Виноградова (кларнет), викладач С.Цимбал (кларнет), студент Д.Ганжа; зліва в останньому ряду - викладач А.Оношко (труба), справа в останньому ряду - студент В.Прус.

Вразив своєю віртуозністю виступ Лауреата мiжнародних та всеукраїнських конкурсів Валерiя Кириченка. Школу гри на трубі він опановував як студент Черкаського музичного училища, багато годин навчання провів на репетиціях оркестру-ювіляра. Чудовий і святково блискучий звук труби Валерія пролунав у відомих творах, таких як «Вечір у Гавані» Артуро Сандоваля, музицi до кiнофiльмів «Свій серед чужих», «Вестерн Шериф» Енiо Моррiконе та у фiнальнiй композиції «Ямайка».


Артист оркестру Черкаського музично-драматичного оркестру, соліст відомого в Україні джазового колективу "Черкаси джаз-квінтет" трубач Валерій КИРИЧЕНКО - вихованець Черкаського музичного училища. Він часто виступає з оркестром як соліст, подаючи переконливий приклад яскравої гри молодим музикантам, а також своєю граю дарує присутнім у залі величезне задоволення від музики

 

Теперішні студенти училища − вправні виконавці − мали незабутню нагоду грати як солісти оркестру на його ювілейному торжестві. Отримали оплески слухачів учасники оркестру − студентка ІІ курсу Ярослава Просовецька (ксилофон), студент ІІІ курсу Костянтин Прінь (саксофон). Соло на електрогітарі виконували представники спеціалізації "музичне мистецтво естради" − студент ІІІ курсу Євген Проценко та студент ІV курсу Микола Ролік.

Соло на ксилофоні Ярослава ПРОСОВЕЦЬКА

Гра Євгена ПРОЦЕНКА "зірвала" шквал оплесків слухачів та продемонструвала нові виразні можливості оркестру   

Звісно, концерт на 50-річчя оркестру не зміг обійтись без давно відомих класичних композицій як «Марш танкістів» Сергія Чернецького та вальсу «Амурські хвилі» Максима Кюсса. Ці твори викликали захват не тільки у дорослого слухача, але й отримали жвавий відгук у молоді.

У перервах між оркестровою грою як інтермецо виступив квiнтет кларнетистiв (художній керівник − викладач Сергій Цимбал). Виноградова Олександра, Славiковський Антон, Басиста Алiна, Кононенко Максим та Ганжа Дмитро виконали композицію "Враження". Її автор − випускник училища, а зараз успішний студент Національної музичної академії Олексій Рибак.

Ювілейний концерт духового оркестру відбувся у рамках щорічного проекту «Мистецьке сузір’я», адресованого дітям молоді Черкащини. Всі, хто був цього вечора у філармонійній залі, отримали яскраві і незабутні враження.

Олександра Виноградова,
студентка ІІІ курсу, учасниця оркестру

       

27-05-2020

Наказ № 49 "Про відновлення відвідування занять студентами 4 курсу навчання"
 


25-05-2020

Наказ № 48 від 23.05.2020 "Про допуск до підсумкової семестрової екзаменаційної сесії"
 


22-05-2020Розклад підсумкової семестрової екзаменаційної сесії студентів 4 курсу навчання
 

Розклад семестрових екзаменів (дистанційно) 2,4,6 семестри навчання 2019-2020 навчального року
 


19-05-2020Перелік екзаменів та диференційованих заліків на 2 семестр 2019-2020 навчального року
 


18-05-2020Наказ № 46 від 14.05.2020 Щодо проведення екзаменаційної семестрової сесії у дистанційній формі
 


12-05-2020Новий освітній досвід, який ми отримали під час карантину, вніс свої корективи в наше життя. Більше місяця праці показує, що дистанційне навчання має свої пріоритети. Вже давно виникла потреба в інтерактивній взаємодії студентів і викладачів в процесі навчання, надання їм цікавої можливості самостійної роботи з освоєння нового музичного матеріалу.
 


29-04-2020В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" діє V конкурс для здобувачів вищої освіти. Карантин - додаткова можливість для студентів Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського отримати грант на навчання.
 


21-04-2020На запрошення компанії Opera Co-Pro в онлайн трансляції та конференції в Лондоні 15 квітня 2020р. були представлені дві українські моноопери, які пройшли конкурсний відбір: "Листи кохання" Віталія Губаренка та "Марія Магдалина" Євгенії Марчук
 


13-04-2020До уваги випускників коледжу! Підрозділ військового оркестру ВМС ЗСУ України запрошує для проходження військової служби за контрактом
 


03-04-2020Лист cекретаріату Кабінету Міністрів України.
Відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо забезпечити проведення із залученням лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації, у тому числі місцевих, інформаційної роботи серед населення щодо необхідності дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо
 


01-04-2020Наказ №38 Про додаткові заходи на період карантину
 


31-03-2020Наказ №37 від 20.03.2020 Щодо організації освітнього процесу у Черкаському музичному коледжі ім. С.С. Гулака-Артемовського під час карантину
 


26-03-2020Заходи щодо організації освітнього процесу, організаційно-педагогічної, науково-методичної, виробничої роботи Черкаського музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського на період запровадження карантину
 

Наказ №36 "Про організаційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" від 20.03.2020
 

Наказ №35 "Про режим роботи коледжу під час карантину" від 12.03.2020
 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник