циклові комісії- музичного мистецтва естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Парад Біг-Бендів України 2018

Більше 20 років існує Біг-Бенд  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського та здійснює активну концертну  діяльність, даруючи своїм шанувальникам таїнство зустрічі з музикою джазу. Він є лауреатом Всеукраїнського конкурсу  духових та естрадних оркестрів «Таврійські сурми», звання Лауреата на Всеукраїнському джазовому фестивалі «Зимові джазові зустрічі» ім. Є.Дергунова в м.Києві (2014, 2016р) та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Джаз над морем»(Скадовськ, 2017р), постійно бере  участь у Міжнародних джазових фестивалях «Черкаські джазові дні».

Наполеглива робота колективу під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Євпака та диригента Михайла Євтушенка не пройшла непоміченою серед знаних митців джазу і у 2016 році Біг-бенд  став членом Асоціації естрадних та джазових оркестрів України та отримав сертифікат за підписом Голови Асоціації, народного артиста України Марка Резницького.

Діяльність Асоціації пов’язана з різноманітними культурно-мистецькими акціями, направлених на розвиток українського джазу  і зокрема, на підтримку естрадних та джазових колективів України. Одним із найдійовіших заходів Асоціації естрадних та джазових оркестрів України став 3-й Парад Біг-Бендів України ім.Є.Дергунова, який проводився в м. Києві за ініціативи відповідального секретаря Асоціації, вдови Євгена Дергунова Галини Макаренко-Дергунової. Парад відбувся  у Колонній залі Національної філармонії України під патронатом Національної музичної спілки, Асоціації естрадних та джазових оркестрів України та журналу «Джаз» . Завдяки взаємозв’язкам Черкаського музичного училища та черкаської громадської організації «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра» з  Асоціацією естрадних та джазових оркестрів України Біг-Бенд  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського був запрошений до участі у Параді Біг-бендів.

У Параді брали участь 4 джазових колективи – Jazz - band Київського національного університету культури та мистецтв (керівник та головний диригент Григорій Постой), Біг-бенд Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського (керівник та головний диригент – заслужений працівник культури України  Микола Євпак), Big-band Дніпропетровської музичної академії ім. М.Глінки (керівник і диригент, заслужений діяч мистецтв України  Юрій Паламарчук) та Біг-бенд муніціпального оркестру «Полтава» (керівник і диригент, заслужений артист України  Едуард Головашич).

Черкаський Біг-бенд представив нову цікаву та різноманітну програму із відомих джазових композицій від свінгу до сучасного джазу. Оркестрові композиції були насичені динамічними контрастами, технічними імпровізаційними соло  - Валерія Кириченка (труба), Василя Ісько (тромбон), Олександра Лісуна (тромбон), Дмитра Лазарєва (саксофон), Івана Лінника (електрогітара). Дуже злагоджено прозвучали перегуки оркестрових груп саксофонів, труб та тромбонів, які супроводжувались сінхронними поворотами  корпусу музикантів, що  було оригінальною сценічною знахідкою. Крім цього, композицію “AIN’T SHE SWEET” (Ar. A Bob Warnaar) музиканти оркестру виконували із вокальними вставками, що теж досить вразило глядацьку аудиторію.

Цікавою родзинкою концертної програми бенду були яскраві виступи вокалісток – студентки 2 курсу відділу «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського  Катерини Лихолай та викладачки Київської академії  музики ім. М.Глієра Марії  Пясецької- Жігінас. Катерина Лихолай виконала відому композицію  “Mr. PAGANINI” ( Sam Coslow), супроводжуючи свій спів виконанням імпровізаційних соло на скрипці, за що публіка щедро її нагородила гучними оплесками та вигуками «Браво!». Марія Жігінас вразила глядачів не тільки оригінальною манерою виконання, різноманітними динамічними барвами а і повною свободою перевтілення на сцені в композиціях “BASIN STREET BLUES”( Spencer Willams) та  “ALL OF ME” (Seymour Simons, Gerald Marks).

Виступи  Біг-Бенду  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського завжди є святом для черкащан, а на цей раз його майстерністю насолоджувались й  жителі та гості столиці, що стало незабутньою подією в мистецькому житті цього року!

                         Голова циклової комісії «Музичне
мистецтво естради» Черкаського музичного 
училища ім. С.С. Гулака-Артемовського  та
громадської організації «Фонд сприяння
розвитку джазового мистецтва України    
«Джаз-Палітра»  Лариса Красавіна

       

16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник