циклові комісії- музичного мистецтва естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Парад Біг-Бендів України 2018

Більше 20 років існує Біг-Бенд  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського та здійснює активну концертну  діяльність, даруючи своїм шанувальникам таїнство зустрічі з музикою джазу. Він є лауреатом Всеукраїнського конкурсу  духових та естрадних оркестрів «Таврійські сурми», звання Лауреата на Всеукраїнському джазовому фестивалі «Зимові джазові зустрічі» ім. Є.Дергунова в м.Києві (2014, 2016р) та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Джаз над морем»(Скадовськ, 2017р), постійно бере  участь у Міжнародних джазових фестивалях «Черкаські джазові дні».

Наполеглива робота колективу під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Євпака та диригента Михайла Євтушенка не пройшла непоміченою серед знаних митців джазу і у 2016 році Біг-бенд  став членом Асоціації естрадних та джазових оркестрів України та отримав сертифікат за підписом Голови Асоціації, народного артиста України Марка Резницького.

Діяльність Асоціації пов’язана з різноманітними культурно-мистецькими акціями, направлених на розвиток українського джазу  і зокрема, на підтримку естрадних та джазових колективів України. Одним із найдійовіших заходів Асоціації естрадних та джазових оркестрів України став 3-й Парад Біг-Бендів України ім.Є.Дергунова, який проводився в м. Києві за ініціативи відповідального секретаря Асоціації, вдови Євгена Дергунова Галини Макаренко-Дергунової. Парад відбувся  у Колонній залі Національної філармонії України під патронатом Національної музичної спілки, Асоціації естрадних та джазових оркестрів України та журналу «Джаз» . Завдяки взаємозв’язкам Черкаського музичного училища та черкаської громадської організації «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра» з  Асоціацією естрадних та джазових оркестрів України Біг-Бенд  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського був запрошений до участі у Параді Біг-бендів.

У Параді брали участь 4 джазових колективи – Jazz - band Київського національного університету культури та мистецтв (керівник та головний диригент Григорій Постой), Біг-бенд Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського (керівник та головний диригент – заслужений працівник культури України  Микола Євпак), Big-band Дніпропетровської музичної академії ім. М.Глінки (керівник і диригент, заслужений діяч мистецтв України  Юрій Паламарчук) та Біг-бенд муніціпального оркестру «Полтава» (керівник і диригент, заслужений артист України  Едуард Головашич).

Черкаський Біг-бенд представив нову цікаву та різноманітну програму із відомих джазових композицій від свінгу до сучасного джазу. Оркестрові композиції були насичені динамічними контрастами, технічними імпровізаційними соло  - Валерія Кириченка (труба), Василя Ісько (тромбон), Олександра Лісуна (тромбон), Дмитра Лазарєва (саксофон), Івана Лінника (електрогітара). Дуже злагоджено прозвучали перегуки оркестрових груп саксофонів, труб та тромбонів, які супроводжувались сінхронними поворотами  корпусу музикантів, що  було оригінальною сценічною знахідкою. Крім цього, композицію “AIN’T SHE SWEET” (Ar. A Bob Warnaar) музиканти оркестру виконували із вокальними вставками, що теж досить вразило глядацьку аудиторію.

Цікавою родзинкою концертної програми бенду були яскраві виступи вокалісток – студентки 2 курсу відділу «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського  Катерини Лихолай та викладачки Київської академії  музики ім. М.Глієра Марії  Пясецької- Жігінас. Катерина Лихолай виконала відому композицію  “Mr. PAGANINI” ( Sam Coslow), супроводжуючи свій спів виконанням імпровізаційних соло на скрипці, за що публіка щедро її нагородила гучними оплесками та вигуками «Браво!». Марія Жігінас вразила глядачів не тільки оригінальною манерою виконання, різноманітними динамічними барвами а і повною свободою перевтілення на сцені в композиціях “BASIN STREET BLUES”( Spencer Willams) та  “ALL OF ME” (Seymour Simons, Gerald Marks).

Виступи  Біг-Бенду  Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського завжди є святом для черкащан, а на цей раз його майстерністю насолоджувались й  жителі та гості столиці, що стало незабутньою подією в мистецькому житті цього року!

                         Голова циклової комісії «Музичне
мистецтво естради» Черкаського музичного 
училища ім. С.С. Гулака-Артемовського  та
громадської організації «Фонд сприяння
розвитку джазового мистецтва України    
«Джаз-Палітра»  Лариса Красавіна

       

12-12-2019


17 грудня 2019 о 18.30 у Черкаській обласній філармонії - Святковий фестиваль «Музичний дарунок на Миколая». Лауреат всеукраїнських джазових конкурсів та фестивалів Біг-Бенд Черкаського музичного училища 
16 грудня 2019 о 17.00 - Музичний дарунок на Миколая» від Біг-Бенду Черкаського музичного училища 


11-12-2019


17 грудня 2019 о 16.00 - КОНЦЕРТ "Мирослава Которович запрошує" 
4 грудня 2019 був проведений відкритий бінарний урок на тему «Фізика музики. Акустичний звук.» зі студентами Черкаського музичного училища імені С.С. Гулака-Артемовського та студентами Політехнічного коледжу 


01-12-2019

Олімпіада «Композитори: пам’ятні і ювілейні дати 2020 року»
Конкурсні вимоги з музичної літератури для учасників обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів дитячих мистецьких шкіл у Черкаській методичній зоні 2020 року
 


28-11-2019


20 грудня 2019 о 18.00 - органний концерт лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Олени Удрас 


24-11-2019


23 листопада 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського викладачем історії України Л. М. Бондаренко проведено презентацію під час класної години, з переглядом фільму, до 86-х роковин української катастрофи - голодомору 1932-1933 років 
21 листопада 2019 студенти та викладачі училища відзначали День гідності та свободи 


22-11-2019


27 листопада 2019 о 14.45 - Концерт "VIVA PIANO" студентів циклової комісії "Спеціальне фортепіано" 
26 листопада 2019 о 10.30 - МАЙСТЕР-КЛАС Олексія Петухова та Михайла "Євтушенка 
13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. 


15-11-2019


20 листопада 2019 - КОНЦЕРТ до "Дня студента" 


12-11-2019


31.10-02.11.2019 відбувся 33-й Міжнародний конкурс хорових колективів «Praga cantat» у м. Прага. 


07-11-2019


30-31 жовтня 2019 року у місті Будапешт (Угорщина) пройшов Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва. Цей захід своїм професійним рівнем та масштабом учасників посів значне місце у культурному середовищі всієї Європи. 


05-11-2019


25-27 жовтня 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». 
30 жовтня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися щорічні педагогічні збори студентів-практикантів. На зборах були також присутні всі керівники практики та викладачі-консультанти. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник