циклові комісії- музичного мистецтва естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Творча лабораторія джазової імпровізації

13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. На цей семінар з пропозицією проведення майстер-класу та концерту була запрошена  викладач-методист, голова циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського Лариса Красавіна. Для зустрічі, де були присутні майже 100 слухачів, добре був підготовлений зал училища, наданий екран для мультимедійних показів, необхідна звукопідсилювальна апаратура, відео зйомка, за що учасники майстер-класу та концерту щиро вдячні адміністрації Уманського музичного училища ім. П.Д.Демуцького та голові циклової комісії «Спів» Килимнику Івану Івановичу.

Творча співдружність міст України: два інтерв’ю на джазові теми

В роботі майстер-класу на тему «Творча лабораторія джазової імпровізації» взяли участь студенти 4 курсу циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського Бугаєнко Анастасія, Лизогуб Дионисий та Лихолай Катерина. Вони продемонстрували високий рівень знань з джазової гармонії, сольфеджіо та основ імпровізації, володіння джазовою артикуляцією та акцентуацією, скетом та філіруванням звуку. Викладач використовувала власні приклади імпровізацій, мультимедійні покази, ділилася цікавими творчими знахідками.

Мета даного майстер-класу – залучення до творчого імпровізаційного процесу майбутніх музикантів, їх професійне, духовне та емоційне збагачення, популяризація власного досвіду викладача Красавіної Л.М. в роботі над особливостями джазової імпровізації.

Зустріч з учасниками семінару пройшла на високому професійному рівні. Майстер-клас був дуже продуктивний та інформативний. Л.М.Красавіна  надала багато корисних методичних порад та зосередила увагу глядачів на творчих особливостях розвитку учнів та студентів, їх кінцевого результату, що було підтверджено цікавим та яскравим концертом, в якому виступив вокальний ансамбль “Jazz Voice” складі  Бугаєнко Анастасії, Лизогуба Дионисия та Лихолай Катерини, Бондарчука Олександра, Горащенка Андрія, Корженевської Дарії та Татаровської Руслани та прозвучали власні імпровізації студентів на теми відомих джазових стандартів. У проведенні концерту були також задіяні концертмейстери- Василь Демиденко (бас-гітара) та Євгеній Перевізник(ударні). Приємним було і те, що на майстер-клас завітала гостя з Києва (сама родом із Умані), неперевершений ентузіаст у пропаганді джазового мистецтва, арт-директор Всеукраїнських джазових конкурсів та фестивалів, відповідальний секретар Всеукраїнської асоціації естрадних та джазових оркестрів України Галина Макаренко-Дергунова, яка дала високу оцінку роботи всієї циклової комісії «Музичне мистецтво естради» Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського.


Вокальний ансамбль "Jazz Voice"


Глядацька аудиторiя


З гостею iз Киeва Галиною Макаренко-Дергуновою


Л.М. Красавiна


Черкаська команда з гостинними уманчанами

На зустрічі панувала невимушена творча атмосфера, студенти та викладач своєю незгасною енергією зворушили всіх слухачів.

Творча співдружність міст України: два інтерв’ю на джазові теми

Завідувачка циклової комісії
«Музичне мистецтво естради»
Черкаського музичного училища
ім.С.С. Гулака-Артемовського
Лариса Красавіна

       

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник