циклові комісії- музичного мистецтва естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
На ХІІ Всеукраїнському джазовому фестивалі „Зимові джазові зустрічі” імені Євгена Дергунова

Нещодавно  в м. Києві відбувся ХІІ Всеукраїнський джазовий фестиваль „Зимові джазові зустрічі” імені Євгена Дергунова, який тривав 3 дні. Цей цікавий захід проходив у Великій концертній залі єдиної на Україні Школі джазового та естрадного мистецтва за сприяння Міністерства культури України, громадської організації „Мистецька ліга” та українського журналу „Джаз”.  Фестиваль вже став традиційним і  був присвячений одному із творців професійного джазу в Україні, блискучому аранжувальнику, композитору, піаністу і викладачу Євгену Дергунову.

На цей фестиваль  зібралося чимало молодих джазових виконавців, ветеранів джазу із різних куточків України – представники   Сімферополя, Севастополя, Луганська, Горлівки, Львова,  Івано-Франківська,  Черкас та Києва.  Черкаси у цьому році представляв інструментальний ансамбль “Sunny Caribe” студентів та викладачів  відділу ”Музичне мистецтво естради” Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського у складі Павла Полончука (фортепіано), Миколи Ролика (електрогітара), Павла Яцюка (ударні), Геннадія Фоменка (бас-гітара)  під керівництвом Леоніда Красавіна.  Вони виконали 2 цікавих джазових композиції – „Синєматограф” І. Якушенка та „Сонячний дощ”  А. Мустафа-Заде і своїм виконанням подарували глядачам миті істинної насолоди від прослуханої музики. Під гучні оплески вони отримали диплом  від президента фестивалю, відомого джазового музикознавця  Петра Полтарєва та арт-директора цієї творчої акції  Галини Макаренко-Дергунової.

А перший та другий день  фестивалю відзначилися проведенням в його рамках Першого Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців джазової музики „Jazz- Дебют”. В цьому конкурсі брали участь діти віком від 7 років та молодь до 21-го року.
Для дітей та молоді це унікальна можливість проявити свої здібності у виконанні джазової музики. Як приємно стати свідком перших кроків юних джазменів, для яких цей конкурс – своєрідна путівка в джазове майбутнє, школа професійного зростання!

Черкаські молоді джазмени відзначилися у декількох номінаціях. Друге місце в номінації соліст-інструменталіст отримав студент 4 курсу відділу „Музичне мистецтво естради” Павло Полончук (клас фортепіано Надії Кот та клас імпровізації Лариси Красавіної). Він виконав 2 джазові композиції – на теми Дж. Керна „Yesterdays” (Минулі дні) та Д. Тьомкіна   "A heart must learn to cry" (Серце мусить вчитись кричати). Третє місце в номінації ансамблі отримав вокальний гурт  “Cherry blues” студентів 2 курсу відділу „Музичне мистецтво естради” у складі:  Бабенко Анастасії, Видовської Юлії, Висоцької Анни, Осипенко Поліни, Панченко Катерини та Устенко Оксани. На конкурс ансамбль підготував  джазові композиції  – “Lolipop” із репертуару тріо “Nipple Twisters” та Дж. Мурра ”Buzz My Babby”(керівник та аранжувальник – Лариса Красавіна). Дипломантами конкурсу в номінації соліст –вокаліст  стали студентки 4 курсу Чернієнко Ольга  та Синєбрюхова Орина (клас естрадного вокалу Світлани Завєщаної та клас імпровізації Лариси Красавіної).

Фестиваль „Зимові джазові зустрічі” для черкаських молодих джазових виконавців став своєрідним святом музики, бо він крім просвітницької мети виконує не менш важливу місію – дати можливість музикантам різних поколінь поспілкуватись в невимушеній обстановці, обмінятись інформацією та набратись необхідного досвіду.

        chm

16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник