циклові комісії- музичного мистецтва естради
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Другий Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців „Jazz- Дебют”


НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!

Значення слова «Джаз» має дуже різний зміст для різних людей. Кожний наповнює це слово певним змістом на свій розсуд. Де б ви не почули джаз, його завжди легше впізнати, ніж описати словами. І нагоду його почути, зануритись у створення цього яскравого і незвичайного світу – мета любого музиканта, захопленого джазом. Атмосфера співробітництва, створення ситуації успіху викликає у молоді яскраве позитивне емоційне відчуття від своїх досягнень. Щоденні заняття, репетиції, співпраця з педагогом — це буденність. А бувають і яскраві хвилини свят. Саме таким святом став Другий Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців „Jazz- Дебют”, який проводився 11-12 квітня в рамках ХІІІ Всеукраїнського фестивалю „Зимові джазові зустрічі” ім. Є. Дергунова. Головними організаторами конкурсу були Міністерство культури України, Департамент культури виконавчого округу Київради та Школа джазового та естрадного мистецтв м. Києва за сприянням журналу ”Джаз”. Фестиваль в цьому році був дуже очікуваним, оскільки 3 рази переносився по різним причинам. І нарешті це цікаве дійство відбулося!

Діти та молодь від 7 до 21 року зачаровували публіку своїми неординарними джазовими імпровізаціями цілих 2 дні! Перший день ІІ туру був конкурсним (після суворого відбору учасників І туру по відеозаписам), а на другий день відбулися майстер-класи, нагородження переможців, Гала-концерт членів журі, кращих виконавців та виступи учасників джазового фестивалю.

В цьому році на фестивалі-конкурсі найбільш численними були колективи із Києва, Черкас, Харкова, Херсону, Львова та Білої Церкви . Кількість делегації із Черкас складала 21 особу, не враховуючи складу Біг-бенду Черкаського музичного училища, який брав участь на другий день конкурсу у джаз-фестивалі.

Студенти відділу „Музичне мистецтво естради” Черкаського музичного училища ім..С.С.Гулака-Артемовського з успіхом виступили на конкурсі „Jazz- Дебют”, отримавши шість призових місць! В номінації вокальний ансамбль лауреатом став ансамбль „Cherry Blues” у складі Аракелян Надії, Бабенко Анастасії, Видовської Юлії, Висоцької Анни, Осипенко Поліни, Панченко Катерини, Рубан Анастасії та Устенко Оксани (керівник та аранжувальник Лариса Красавіна), ансамбль саксофонів „Saxobeat” у складі Кириченко Аліни, Омельчук Ольги (4ММЕ) та Пріня Костянтина (4дух),- керівник Микола Євпак) - ( ІІ місце) та інструментальний ансамбль „Sunny Mosaic” у складі Проценка Євгенія, Осичнюка Леонтія та Осичнюка Артемія (керівник та аранжувальник – Леонід Красавін) – ІІІ місце, в номінації соло (саксофон) – Прінь Костянтин , викладач - заслужений працівник культури України М.Ф.Євпак. Лауреатами ІІІ ступеню стали в номінації соло (вокал та скрипка) – Видовська Юлія, викладачі – Губерук О.Л., Красавін Л.Д. та Красавіна Л.М.; в номінації соло (гітара) – Проценко Євгеній (викладач Фоменко Г.В.). У досягненні високого результату студентам допомагали і педагоги- концертмейстери Пономаренко О.В., Галаган Є.Р. та Фоменко Г.В. Крім дипломів лауреатів та цінних подарунків інструментальний ансамбль „Sunny Mosaic” та Проценко Євгеній отримали ще й спеціальні дипломи за професійну майстерність від співорганізаторів конкурсу – київської громадської організації „Мистецька ліга”.

У цьому році конкурс „Джаз-Дебют ” відзначився ще й проведенням майстер-класів для учасників конкурсу та навчальних закладів міста Києва. В них брали участь і черкащани. Поряд з відомими виконавцями джазу, членами журі конкурсу –джазовим піаністом, доцентом Харківської академії мистецтв Сергієм Давидовим та заслуженим артистом України, саксофоністом Олександром Рукомойніковим майстер-клас по темі „Вокальна джазова імпровізація” провела викладач-методист Черкаського музичного училища Лариса Красавіна. В його проведенні їй допомагали студентки 3 курсу відділу „Музичне мистецтво естради” Осипенко Поліна та Висоцька Анна.

Кульмінацією фестивалю став концерт майстрів джазу України, в якому брав участь Біг-бенд Черкаського музичного училища під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Євпака. Публіка зачудовано слідкувала за роздумами, фантазіями та почуттями, які висловлювались за допомогою голосів різних інструментів біг-бенду. Експресією, колоритним звучанням відзначилися виступи солістів оркестру Осипенко Поліни (вокал), Ганжі Дмитра (кларнет) та Іпатова Богдана (флейта). Своєю майстерністю гри на саксофоні всіх підкорив і наш маестро Микола Євпак.

Конкурс та фестиваль створили позитивну атмосферу, в якій налагоджувались творчі контакти, проходив обмін досвідом виконавської майстерності та педагогічної діяльності між колективами, виконавцями та викладачами. Досягнутий успіх відкрив молодим музикантам безмежні можливості для творчого зростання, він окриляє, викликає радість, надає впевненості, підживлює інтерес до улюбленої справи.

        chm

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник