циклові комісії- гуманітарних і соціально-економічних дисциплін
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Тематичні заходи, присвячені визначним датам

Цікаве та пізнавальне життя студентів музичного училища вирує під керівництвом викладачів циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. Так протягом 2012-2013 навчального року студенти та викладачі провели ряд тематичних заходів, присвячених визначним датам.Заходи зі вшанування 340-ї річниці з дня народження Пилипа Орлика.
11 жовтня 2012 року на честь 340-ї річниці з дня народження Пилипа Степановича Орлика - гетьмана України, автора першої української Конституції, студенти Черкаського музичного училища під керівництвом викладача історії Бондаренко Л.М. випустили стінгазету «Конституція Пилипа Орлика-історична пам’ятка правової культури України», прослухали захоплюючу лекцію та виступили зі своїми рефератами.


Презентація традиційної індійської культури.
10 листопада 2012 року в актовому залі Черкаського музичного училища викладач культурології Шебаліна Л.М. організувала музично-пізнавальну презентацію культури і традицій Індії для студентів і викладачів. У програмі: яскравий інсценований показ індійського одягу «Шоу сарі.»; класична і народна музика Індії; індійські етнічні інструменти; звучання і рух всесвіту в індійських танцях.

Заходи з нагоди 120–річчя від дня народження Бруно Шульца.
Виконуючи рішення Верховної Ради України про урочисте відзначення 120-ї річниці від дня народження Бруно Шульца- всесвітньо відомого польського письменника і художника, протягом 5-9 листопада в Черкаському музичному училищі ім.С.С.Гулака-Артемовського викладачем Шебаліной Л.М. прочитані лекції для студентів І-ІVкурсів «Визначний особистий внесок Бруно Шульца у світову культуру ХХ  століття» та оформлено інформаційний стенд «Бруно Шульц- відомий польський художник і письменник» в кабінеті української мови, літератури та культурології.

 
Конференція,присвячена життю і творчості видатного українського     письменника Богдана Лепкого.  
22 листопада 2012 р.- в Черкаському музичному училищі  під керівництвом викладача української мови і літератури Попова Миколи Миколайовича,  відбулася науково практична конференція,присвячена життю і творчості видатного українського письменника Богдана Лепкого  підготована і проведена студентами другого курсу всіх спеціалізацій, Активну участь у конференції -«Лепківських читаннях» взяли участь студенти  Коломієць Іоанна (теорія музики) ,Шевченко Ірина ( спец.фортепіано),Цимбал Сергій(духові інст.),Курінна Оксана,Харенко Юлія ( струнн. відділ),Маслюк Ірина ,Бутовська Анастасія(хор. диригування). Конференція пройшла на високому  навчальному і організаційному рівні.

Камерний  вечір,присячений  100–річчю з дня народження і творчості видатного українського поета Андрія Самійловича Малишка, відбувся  28 листопада 2012 року в Черкаському музичному училищі.У літературно–музичній композиції,яку на високому художньо-емоційному  рівні підготували і провели під керівництвом викладача української мови і літератури Попова М.М. студенти першого курсу,промайнули  хвилюючі сторінки біографії поета,його самобутній  поетичний шлях,нелегкі і звивисті стежки його творчої долі. У чудовому виконанні студентів  хорового,естрадного,фортепіанного,духового відділів- прозвучали  вірші поета та пісні,написані на його  вірші .Активну участь у проведенні вечора взяли  Кошелева  Д. .Іващенко  О., Гандзюк М, Багреєв О., Лавріненко Д., Острівний Б., Шелудько Р., Семиліт В., Аракелян Н., Канівець В., Ясюк Ю., Евлахова А., Коваленко О.

Життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди.
13 грудня 2012 року  викладач англійської мови Олексієнко Л.М. провела урок на тему " Життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди" присвячений річниці народження видатного українця. Студенти першого курсу підготували цікаву розповідь про творчість великого філософа та педагога та брали активну участь у проведенні заняття.

22.12.2012 р. викладач української мови та літератури Бреславська О.В. провела конкурс гуморесок, присвячений 100 річчю від дня народження А.Сови - широко званого і улюбленого в народі виконавця гумористичних літературних творів, актора, народного артиста України. Студенти читали гуморески з репертуару виконавця. Переможцем конкурсу став Каплун Р. ( 3 курс, нар. інстр.), 2 місце – Ганжа Д. (3 курс, дух. інст.), 3 місце – Артеменко Т. (3 курс, ф-но).


17.01. 2013 р. студенти 2 курсу спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти» презентували експозицію до 75- річчя від дня народження В. Стуса. Студенти та викладачі училища ознайомилися з життєвим та творчим шляхом талановитого українського поета, найвідомішими збірками поезій.


Літературний вечір «Чарівна сила поезії».
20.02.2013 відбувся літературний вечір «Чарівна сила поезії», ініціаторами  якого  стали  студенти 3-4 курсів спеціалізації «Оркестрові духові та ударні інструменти». Лунала неперевершена лірика В. Шекспіра, О.Пушкіна, Е. Гольдернеса, Л. Костенко, В. Симоненка, Е. Асадова, О. Асеєва.

Вечір, присвячений пам’яті Великого Кобзаря відбувся в Черкаському музучилищі ім. С. С. Гулака –Артемовського 15 березня 2013 року. Студенти першого курсу під керівництвом викладача укр.мови і літератури Попова М.М. виконали літературно-музичну міні виставу за твором Т.Шевченка «Великий льох» ,акцентувавши увагу на трагічну історію українського народу і його споконвічне непереборне  прагнення до боротьби за соціальне і національне визволення. Вистава пройшла на  високому художньо-організаційному рівні.

21.03.2013         chm

01-12-2019

Олімпіада «Композитори: пам’ятні і ювілейні дати 2020 року»
Конкурсні вимоги з музичної літератури для учасників обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів дитячих мистецьких шкіл у Черкаській методичній зоні 2020 року
 


28-11-2019


20 грудня 2019 о 18.00 - органний концерт лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Олени Удрас 


24-11-2019


23 листопада 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського викладачем історії України Л. М. Бондаренко проведено презентацію під час класної години, з переглядом фільму, до 86-х роковин української катастрофи - голодомору 1932-1933 років 
21 листопада 2019 студенти та викладачі училища відзначали День гідності та свободи 


22-11-2019


27 листопада 2019 о 14.45 - Концерт "VIVA PIANO" студентів циклової комісії "Спеціальне фортепіано" 
26 листопада 2019 о 10.30 - МАЙСТЕР-КЛАС Олексія Петухова та Михайла "Євтушенка 
13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. 


15-11-2019


20 листопада 2019 - КОНЦЕРТ до "Дня студента" 


12-11-2019


31.10-02.11.2019 відбувся 33-й Міжнародний конкурс хорових колективів «Praga cantat» у м. Прага. 


07-11-2019


30-31 жовтня 2019 року у місті Будапешт (Угорщина) пройшов Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва. Цей захід своїм професійним рівнем та масштабом учасників посів значне місце у культурному середовищі всієї Європи. 


05-11-2019


25-27 жовтня 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». 
30 жовтня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися щорічні педагогічні збори студентів-практикантів. На зборах були також присутні всі керівники практики та викладачі-консультанти. 


01-11-2019


6 листопада 2019 о 14.45 - відкрита лекція доктора наук Рімантаса Слюжинскаса (Литва) «Традиційна музична культура народів Північної Європи» 
6 листопада 2019 о 14.45 - Концерт класу викладача Олени Рожкової «Лунають звуки листопада» 


23-10-2019


12-13 жовтня 2019 року у місті Києві відбувся IІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS». Метою проведення фестивалю-конкурсу була популяризація вокального мистецтва, зокрема вокальної музики: академічного, естрадного, джазового та народного напряму; активізація творчого потенціалу молоді та підтримка талановитих учнів та студентів. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник