циклові комісії- гуманітарних і соціально-економічних дисциплін
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Фотоконкурс «Ми любимо зарубіжну літературу»

Черкаське музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського – вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації. Наші студенти отримують спеціальність «Музичне мистецтво» за спеціалізаціями «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Хорове диригування», «Теорія музики», «Музичне мистецтво естради», «Академічний спів».
Зарубіжна література вивчається протягом 1 і 2 семестрів на 1 курсі.

Наші студенти – творчі особистості. Успішно проведений ІІ Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців «Джаз-Палітра – 2017» (директор конкурсу – Л.М. Красавіна). За ініціативи викладача училища – члена Спілки композиторів України Є. Марчук у Черкасах проведена ІІ Всеукраїнська мистецька акція «Музичні імпрези України».

Із захопленням відгукнулись студенти на творчий фотоконкурс «Ми любимо зарубіжну літературу». Кожне фото – це дослідницька активність та здатність до знаходження оригінальних рішень у вихованні справжніх поціновувачів мистецтва слова.

Мальченко Люся – студентка 3 курсу – захоплюється зарубіжною літературою, музикою, кінематографом, знімає цікаві сюжети, фотографує та відвідує лекції з фізики та астрономії, її світлини мають влучні підписи та власні підходи до опанування літератури, формування вдумливого читача.


«Навіть коту Черчиллю захотілося риби після роману Хемінгуея «Старий і море»


Ніщо не підштовхує до пошуків філософського каменя в надрах сімейної бібліотеки, як читання «Алхімік» Пауло Коельйо


Ранковий клуб пошановувачів поезії з котом і чаєм


Повне зібрання творів Чарльза Діккенса о восьмій ранку – найкраща альтернатива каві

Катерина Рець – студентка 1 курсу – впевнена, що творчість – прояв особливого стану душі, емоційне потрясіння. Багато подорожує, захоплюється музикою, літературою живописом.

Світлини Катерини незвичайні, спадає на думку, що варто було б заздрити і зустрічі з українською дитячою письменницею Наталією Щербою в «Книжковому Арсеналі», і паризькому Діснейленді, де першою до рук потрапляє книга, і книжковому львівському форумі, і навіть спуску з верхівки Барселони, але Катя так цікаво про все розповідає, показує свої світлини, що її розповідь сприймається, як новий твір мистецтва і виховує жвавий інтерес та захоплення зарубіжною літературою.


Зустріч з українською дитячою письменницею Наталією Щербою в «Книжковому Арсеналі»


Книжковий львівський форум


Навіть в паризькому Діснейленді першою до рук потрапляє книга


Читати можна навіть спускаючись з верхівки Барселони


Відвідуємо київську книжкову ярмарку «Книжковий арсенал»

Макота Марія – студентка 1 курсу – захоплюється музикою, літературою, психологією. Відповідальна, завжди має своє судження з того чи іншого питання. Її світлини: образ Лізи Муросмької з повісті О. Пушкіна «Панночка-селянка», образ Мері Поппінс дитячої письменниці Памели Треверс і впевнена у собі Шамаханська царицят «Казка про золотого півня» О. Пушкіна. Образи різні і вони спонукають до роздумів, запалюють бажання самовдосконалюватись. Творчий учень – це особистість, яка вміє асоціювати, висувати нові ідеї, знаходити оригінальні рішення.


В образі Лізи повість О. Пушкіна «Панночка-селянка»


Мері Поппінс


Шамаханська цариця


        Л.М. Шебаліна, викладач-методист вищої категорії

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник