творчі колективи
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Біг-бенд
Стабільність започаткованих джазових традицій підтримується концертною діяльністю студентів спеціалізації "Музичне мистецтво естради" Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського, яке було відкрите у 2001 році, зокрема Біг-бенду.

 Виступи студентського джазового оркестру – це завжди повноформатна і яскрава сторінка кожного джазового форуму, який відбувається у Черкасах, один з вагомих епізодів публічних звітних концертних заходів, що проводиться за участю Черкаського музичного училища.

Очолює колектив лаурет джазових конкурсів Микола Федорович Євпак- провідний викладач спеціалізації "Музичне мистецтво естради", художній керівник Біг-бенду, який стабільно виступає на кожному джазовому зібранні і своєю професійністю, цікаво скомпонованими  програмами залишає у слухачів завжди яскраві враженні та гарячий прийом.

Серед найяскравіших творчих презентацій біг-бенду Черкаського музичного училища зазначимо успішний виступ на фестивалі «Горизонти джазу» (Кривий Ріг, 1998), участь в столичному концерті з нагоди 50-річя Черкаської області, який відбувся на сцені національного палацу культури «Україна», виступи на черкаських джазових фестивалях «Черкаські джазові дні» та «Джаз-Диліжанс».У травні 2009 року Біг-бенд виборов 1 місце на Всеукраїнському  конкурсі духових та естрадних оркестрів "Таврійські сурми" у м.Мелітополі. У Черкаському регіоні біг-бенд музичного училища під керуванням М.Ф.Євпака уособлюється з поняттям високої професійної майстерності.


 

Концерт «Джазовий серпантин»

       

14-02-2019


18 січня 2019 перед Черкаським музичним училищем відкрили пам’ятник першому митрополиту Української автокефальної православної церкви Василю Липківському 


13-02-2019
Міжнародний інтернет-конкурс юних композиторів «Junior Impreza» проводиться в рамках міжнародного фестивалю «Музичні Імпрези України» м. Черкаси 2019. 13 лютого 2019 о 14.45 - Концерт "Все починається з любові" 


13-01-2019


16 січня 2019 о 14:45 - Концерт «Святкові спогади» 


20-12-2018
Огляд методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін мистецьких шкіл Черкаської області проводять циклові комісії теорії музики та природничо-наукових і фундаментальних дисциплін Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського за підтримки адміністрації училища та Навчально-методичного відділу закладів культури і мистецтв (КУ “Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи” Черкаської обласної ради) Конвенція ООН "Про права дитини" - такою була тема лекції гуртка "Правник" (кер. Бондаренко Л.М.). Лектори гуртка Коваленко І. та Курмачова Ю. відвідали на класних годинах декілька груп студентів, і розповіли про історію створення конвенції та її основні положення. 


17-12-2018


26 грудня 2018 о 17:00 - До новорічних свят. Благодійний концерт на допомогу дітям загиблих героїв з Черкаської області. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник