творчі колективи
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Біг-бенд
Стабільність започаткованих джазових традицій підтримується концертною діяльністю студентів спеціалізації "Музичне мистецтво естради" Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака-Артемовського, яке було відкрите у 2001 році, зокрема Біг-бенду.

 Виступи студентського джазового оркестру – це завжди повноформатна і яскрава сторінка кожного джазового форуму, який відбувається у Черкасах, один з вагомих епізодів публічних звітних концертних заходів, що проводиться за участю Черкаського музичного училища.

Очолює колектив лаурет джазових конкурсів Микола Федорович Євпак- провідний викладач спеціалізації "Музичне мистецтво естради", художній керівник Біг-бенду, який стабільно виступає на кожному джазовому зібранні і своєю професійністю, цікаво скомпонованими  програмами залишає у слухачів завжди яскраві враженні та гарячий прийом.

Серед найяскравіших творчих презентацій біг-бенду Черкаського музичного училища зазначимо успішний виступ на фестивалі «Горизонти джазу» (Кривий Ріг, 1998), участь в столичному концерті з нагоди 50-річя Черкаської області, який відбувся на сцені національного палацу культури «Україна», виступи на черкаських джазових фестивалях «Черкаські джазові дні» та «Джаз-Диліжанс».У травні 2009 року Біг-бенд виборов 1 місце на Всеукраїнському  конкурсі духових та естрадних оркестрів "Таврійські сурми" у м.Мелітополі. У Черкаському регіоні біг-бенд музичного училища під керуванням М.Ф.Євпака уособлюється з поняттям високої професійної майстерності.


 

Концерт «Джазовий серпантин»

       

09-11-2018


13 листопада 2018 о 18:00 - Органний концерт «Від бароко до сучасності» соліста Національного будинку органної та камерної музики Максима Сидоренка 
24 жовтня в оркестровій залі училища відбулися традиційні загальні збори студентів-практикантів 3-4 курсів (студентська педагогічна рада) разом з викладачами-консультантами та керівниками практики. 


08-11-2018


14 листопада 2018 о 16:30 - Мирослава Которович запрошує. КОНЦЕРТ з творів української та світової музичної спадщини 


02-11-2018


«Шляхами холодноярських повстанців» – такою була тема засідання краєзнавчого клубу «Моя Черкащина», що відбулося 24 жовтня і присвячувалося 100-річчю Холодноярської організації, славетним героям-холодноярцям. 
8-10 жовтня 2018 року в м. Запоріжжі відбувся І-й Всеукраїнський дитячий та юнацький джазовий фестиваль-конкурс «Jazz ZP». Популяризація джазової музики серед юнацтва і молоді у м. Запоріжжя та Україні, підтримка молодих естрадно-джазових виконавців, збереження традицій, пошук нових сучасних форм, розвиток творчих здібностей та обмін досвідом – ось яку мету ставили перед собою організатори фестивалю-конкурсу. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник