студентське життя- концерти, дозвілля
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Концерт і майстер-клас Станіслава Зубицького
Грудень 2011 року студентам Черкаського музичного училища запам’ятається цікавою творчою зустріччю з колишнім студентом, а нині успішним виконавцем на ниві вітчизняного і зарубіжного мистецтва – лауреатом міжнародних конкурсів флейтистом Станіславом Зубицьким.

Наш гість – син відомого сучасного українського композитора Володимира Зубицького – після закінчення школи мистецтв у Києві навчався у Черкаському музичному училищі по класу флейти у Василя Івановича Богомола. 1999 року Станіслав із відмінними результатами закінчив консерваторію в італійському місті Пезаро, однак на цьому його професійний вишкіл не закінчився. З метою поліпшування виконавської майстерності він відвідав чималу кількість майстер-класів кращих флейтистів світу, 2 роки навчався в аспірантурі консерваторії м. Ровіго (Італія). Хоча професійне становлення Зубицького пов'язане з Італією, однак він вважає себе послідовником французької флейтової школи, головні засади якої він перейняв, удосконалюючись у класі відомого флейтиста Галуа. За запрошенням диригента Метрополітен-опера Ральсона наш гість деякий час навчався у Йельському університеті.

Серед своїх творчих здобутків С.Зубицький відзначає перемоги у десяти міжнародних конкурсах виконавської майстерності, які проводились в Італії, успішні гастролі в Україні та за рубежем у складі сімейного ансамблю Зубицьких (разом із батьком – композитором і баяністом, мамою – піаністкою та братом - віолончелістом).

У приватній бесіді С.Зубицький дещо розказав про свої захоплення, творчі плани. У музичній діяльності він відчуває себе більше солістом, ніж оркестрантом, хоча грав у багатьох оркестрах Італії. Рухливий і активний за натурою, досить часто виступає, відгукуючись на запрошення різних концертних організацій. Хоча професійно композиторською творчістю не займається, однак усі каденції у виконуваних ним концертах компонує сам. Станіслав Зубицький – відкритий і демократичний у спілкуванні, у стосунках особливо цінує щирість і безпосередність. Має цікаве хобі – займається керамікою, навіть отримав відповідно до свого захоплення вищу професійну освіту.

С.Зубицький разом із нашим симфонічним оркестром з успіхом виступав у ювілейному концерті до 50-річчя Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Як данина поваги навчальному закладу, з якого почався його творчий ріст, в Органній залі відбувся великий сольний концерт відомого виконавця, а також його майстер-клас. Присутні, а це студенти і викладачі нашого та Уманського музичного училища ім. П.Демуцького, педагоги Черкаських музичних шкіл та їх вихованці, а також просто любителі інструменту, на якому свого часу грали навіть королі, насолоджувалися чудовою музикою у майстерному виконанні. Під час майстер-класу в ролі численних учнів виступали всі, хто бажає, зокрема, студенти Черкаського музичного училища К.Мазепа, О.Салієнко, Б.Іпатов, Н.Сосновська, а також інші великі і малі майбутні вправні флейтисти. С.Зубицький подарував учасникам майстер-класу чимало цінних порад, особливо він акцентував важливість розвивати техніку дихання, яка є важливою запорукою багатої тембрової палітри довершеної гри на флейті.

        chm

01-12-2019

Олімпіада «Композитори: пам’ятні і ювілейні дати 2020 року»
Конкурсні вимоги з музичної літератури для учасників обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів дитячих мистецьких шкіл у Черкаській методичній зоні 2020 року
 


28-11-2019


20 грудня 2019 о 18.00 - органний концерт лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Олени Удрас 


24-11-2019


23 листопада 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського викладачем історії України Л. М. Бондаренко проведено презентацію під час класної години, з переглядом фільму, до 86-х роковин української катастрофи - голодомору 1932-1933 років 
21 листопада 2019 студенти та викладачі училища відзначали День гідності та свободи 


22-11-2019


27 листопада 2019 о 14.45 - Концерт "VIVA PIANO" студентів циклової комісії "Спеціальне фортепіано" 
26 листопада 2019 о 10.30 - МАЙСТЕР-КЛАС Олексія Петухова та Михайла "Євтушенка 
13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. 


15-11-2019


20 листопада 2019 - КОНЦЕРТ до "Дня студента" 


12-11-2019


31.10-02.11.2019 відбувся 33-й Міжнародний конкурс хорових колективів «Praga cantat» у м. Прага. 


07-11-2019


30-31 жовтня 2019 року у місті Будапешт (Угорщина) пройшов Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва. Цей захід своїм професійним рівнем та масштабом учасників посів значне місце у культурному середовищі всієї Європи. 


05-11-2019


25-27 жовтня 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». 
30 жовтня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися щорічні педагогічні збори студентів-практикантів. На зборах були також присутні всі керівники практики та викладачі-консультанти. 


01-11-2019


6 листопада 2019 о 14.45 - відкрита лекція доктора наук Рімантаса Слюжинскаса (Литва) «Традиційна музична культура народів Північної Європи» 
6 листопада 2019 о 14.45 - Концерт класу викладача Олени Рожкової «Лунають звуки листопада» 


23-10-2019


12-13 жовтня 2019 року у місті Києві відбувся IІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS». Метою проведення фестивалю-конкурсу була популяризація вокального мистецтва, зокрема вокальної музики: академічного, естрадного, джазового та народного напряму; активізація творчого потенціалу молоді та підтримка талановитих учнів та студентів. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник