студентське життя- концерти, дозвілля
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Концерт і майстер-клас Станіслава Зубицького
Грудень 2011 року студентам Черкаського музичного училища запам’ятається цікавою творчою зустріччю з колишнім студентом, а нині успішним виконавцем на ниві вітчизняного і зарубіжного мистецтва – лауреатом міжнародних конкурсів флейтистом Станіславом Зубицьким.

Наш гість – син відомого сучасного українського композитора Володимира Зубицького – після закінчення школи мистецтв у Києві навчався у Черкаському музичному училищі по класу флейти у Василя Івановича Богомола. 1999 року Станіслав із відмінними результатами закінчив консерваторію в італійському місті Пезаро, однак на цьому його професійний вишкіл не закінчився. З метою поліпшування виконавської майстерності він відвідав чималу кількість майстер-класів кращих флейтистів світу, 2 роки навчався в аспірантурі консерваторії м. Ровіго (Італія). Хоча професійне становлення Зубицького пов'язане з Італією, однак він вважає себе послідовником французької флейтової школи, головні засади якої він перейняв, удосконалюючись у класі відомого флейтиста Галуа. За запрошенням диригента Метрополітен-опера Ральсона наш гість деякий час навчався у Йельському університеті.

Серед своїх творчих здобутків С.Зубицький відзначає перемоги у десяти міжнародних конкурсах виконавської майстерності, які проводились в Італії, успішні гастролі в Україні та за рубежем у складі сімейного ансамблю Зубицьких (разом із батьком – композитором і баяністом, мамою – піаністкою та братом - віолончелістом).

У приватній бесіді С.Зубицький дещо розказав про свої захоплення, творчі плани. У музичній діяльності він відчуває себе більше солістом, ніж оркестрантом, хоча грав у багатьох оркестрах Італії. Рухливий і активний за натурою, досить часто виступає, відгукуючись на запрошення різних концертних організацій. Хоча професійно композиторською творчістю не займається, однак усі каденції у виконуваних ним концертах компонує сам. Станіслав Зубицький – відкритий і демократичний у спілкуванні, у стосунках особливо цінує щирість і безпосередність. Має цікаве хобі – займається керамікою, навіть отримав відповідно до свого захоплення вищу професійну освіту.

С.Зубицький разом із нашим симфонічним оркестром з успіхом виступав у ювілейному концерті до 50-річчя Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Як данина поваги навчальному закладу, з якого почався його творчий ріст, в Органній залі відбувся великий сольний концерт відомого виконавця, а також його майстер-клас. Присутні, а це студенти і викладачі нашого та Уманського музичного училища ім. П.Демуцького, педагоги Черкаських музичних шкіл та їх вихованці, а також просто любителі інструменту, на якому свого часу грали навіть королі, насолоджувалися чудовою музикою у майстерному виконанні. Під час майстер-класу в ролі численних учнів виступали всі, хто бажає, зокрема, студенти Черкаського музичного училища К.Мазепа, О.Салієнко, Б.Іпатов, Н.Сосновська, а також інші великі і малі майбутні вправні флейтисти. С.Зубицький подарував учасникам майстер-класу чимало цінних порад, особливо він акцентував важливість розвивати техніку дихання, яка є важливою запорукою багатої тембрової палітри довершеної гри на флейті.

        chm

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник