новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
12-12-2019
Святковий фестиваль «Музичний дарунок на Миколая»

17 грудня 2019 року в Черкаській обласній філармонії відбулось цікаве дійство – святковий фестиваль «Музичний подарунок на Миколая», де головною діючою особою виступив Біг-Бенд Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського. Організаторами цього свята були Черкаське музичне училище, Черкаська обласна філармонія, ГО «Фонд сприяння розвитку джазового мистецтва України «Джаз-Палітра» та КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи ЧОР».Фестиваль розпочався ігровою музичною програмою у фойє філармонії під назвою  «Ну-мо, session!». Метою її було зацікавлення юних та молодих музикантів джазовою музикою. Конкурсні завдання розробила викладач музичної літератури Черкаського музичного училища Яворська Л.М., а проводили саму програму студенти музично-теоретичного відділу Александрова К. та Сіренко А. Вони представили учасникам різні оригінальні конкурси – це і вікторина «Вгадай джазовий стандарт», і конкурс на знання джазових зірок та джазових термінів, і завдання для вболівальників. В розважальній програмі брали участь  5 команд учнів  всіх п’яти дитячих музичних шкіл міста Черкаси. Кожна з них мала свою емблему та назву, виявила неабиякі знання в сфері джазу і була нагороджена різдвяними подарунками та призами. Цікавою знахідкою програми була відеотрансляція на екрані відеокадрів сучасних джазових колективів та давні кадри виникнення джазу на початку або середині 20 століття. Цей оригінальний відеоряд був підібраний викладачем Черкаського музичного училища Помогайбо О.Ю.

Поряд з ігровою локацією святкового шарму до дня Миколая додали  виставка-продаж сувенірної продукції від майстрів Черкащини, які представили різні ялинкові прикраси, ляльки-мотанки, смачні та яскраво розфарбовані пряники і кожний відвідувач дійства міг підібрати для своїх рідних  подарунки. Неможливо було промайнути і яскраві фотозони – сфотографуватись на пам’ять у джазових та різдвяних тонах.Апофеозом фестивалю став святковий концерт Лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів Біг-Бенду Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського під керівництвом диригента Михайла Євтушенка.
Концертна програма цілком відповідала святковому настрою глядача, де були запропоновані заздалегідь підібрані та аранжовані диригентом різдвяні теми, відомі джазові стандарти та джазові обробки популярних хітів. Із великим захопленням публіка сприймала виступ київської джазової співачки Марії Пясецької-Жігінас, яка своєю самобутньою джазовою манерою та тембрально насиченим голосом відразу захопила публіку. Віртуозно, блискуче і різнобарвно прозвучали соло черкаських улюбленців  – заслуженого працівника культури України, саксофоніста Миколи Євпака та трубача Валерія Кириченка. Зачарували своїм вокальним дуетом і студенти 4 курсу Бугаєнко Анастасія та Лизогуб Дионисий.

Родзинками концерту стали виступи ансамблю саксофоністів у складі Іллюшиної А., Акіма К., Баглюка Д., Демченко О. та Озеран Д. (керівник – Михайло Євтушенко) та вокального ансамблю “Jazz Voice” у складі Бондарчука О., Бугаєнко А.,Горащенка А., Корженевської Д., Лизогуба Д., Лихолай К. та Татаровської Р. (керівник – Лариса Красавіна). Вони отримали від глядачів гучні оплески та оклики «Браво!».

Феєричним виявився і фінал концерту. По задуму диригента це був дуже вдалий та оригінальний номер,- спочатку на рифі теми “Isn't she lovely" - Stevie Wonder Михайло Євтушенко представив весь склад оркестру, а потім, коли відомий хіт зазвучав повністю, він перетворився в тему для “jam-session” і почергово на сцену стали виходити бажаючі позмагатись в мистецтві імпровізації і юні музиканти, і метри джазу, - Даниїл Баглюк, Анна Іллюшина (саксофони), Іван Лінник (електрогітара), Валерій Кириченко (труба) та Микола Євпак (саксофон).

Зал філармонії був наповнений глядачами майже повністю, тому і підтримка публіки відчувалась після виконання кожного номеру концерту. На фестиваль з’їхались поціновувачі джазу зі Сміли, Золотоноші, Звенигородки, Мошен та ін.. Тому хочеться побажати організаторам частіше влаштовувати такі заходи, зацікавлювати дітей та молодь джазовою музикою, піднімати джазовий настрій всім бажаючим її слухати, насолодитись атмосферою справжнього свята!

Завідувачка ц/к «Музичне мистецтво
естради», викладач-методист Л.М. Красавіна

       

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник