новини, події, афіша
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
11-04-2019
V Всеукраїнський конкурс-гра з музично-теоретичних дисциплін

5 квітня
студенти та викладачі Черкаського музичного училища стали учасниками V Всеукраїнського конкурсу-гри з музично-теоретичних дисциплін «Камертон XXI» (м. Дніпро).
Учаснками команди стали

3 курс
:
Слепньова Єлизавета (хорове диригування),
Усіченко Марія (хорове диригування),
ШаренкоДанііл (хорове диригування),
Александрова Катерина (теорія музики),
Лихолай Катерина (музичне мистецтво естради),
Бугаєнко Анастасія (музичне мистецтво естради),

4 курс:
Кусюмова Діана (теорія музики),
Снігур Анастасія (хорове диригування).

В конкурсі також взяли участь команди музичних училищ Одеси, Маріуполя, Дніпра та Запоріжжя.

У першому тура організатори запропонували учасникам такі нетрадиційні завдання з сольфеджіо як тембровий диктант (у виконанні струнного квартету), імпровізація мелодії на заданий мотив, імпровізація багатоголосся до заданої одноголосної народної пісні та ін. Наша команда гідно представила свій навчальний заклад, вразила присутніх виконанням Увертюри до опери «Кармен»Ж. Бізе в естрадно-джазовому аранжуванні для вокального ансамблю («Домашнє завдання») та була відзначена в декількох номінаціях.Другий тур конкурсу «Музична література» був присвячений творчості М.А.Римського-Корсакова. Цікаві запитання цього туру вимагали неабиякої обізнаності з предмету, а також креативності мислення, слухової активності та пошукового азарту. Лідером команди на цьому етапі стала студентка 3 курсу спеціалізації «теорія музики» Александрова Катерина.

Викладачі Черкаського музичного училища Доценко С.Т., Красавіна Л.М. та Лісун І.В., які готували учасників команди, мали можливість відвідати методичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми викладання музично-теоретичних дисциплін, були представлені нові програми та навчальні посібники.

        chm

28-08-2019Урочиста лінійка, присвячена Дню знань
 


27-08-2019Збори 1 курсу навчання набору 2019 року
 


13-06-2019


17-19 травня 2019 року у м. Скадовськ відбувся 19-й традиційний Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячого та юнацького джазу «Джаз над морем». Четвертий рік поспіль черкаська делегація з успіхом виступає на цьому конкурсі і із задоволенням мріє знову і знову повернутись в цей благодатний край,- край, який претендує стати столицею дитячого та юнацького джазу! 


21-05-2019


18 травня - День науки в Україні 


16-05-2019


Студенти Черкаського музичного училища їм. С.С.Гулака-Артемовського в цікавій змагальній формі у вигляді квесту відпрацювали життєво важливі навички надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок урагану. Підсумки VI огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін дитячих мистецьких шкіл Черкаської області, проведений у лютому - квітні 2019 року
 


02-05-2019


8 травня 2019 о 14:45 - тематичний концерт до Дня пам'яті та примирення 


20-04-2019


Вітаємо переможців першого Всеукраїнського вокального конкурсу “Vocal Seasons” (Київ) 


18-04-2019


Вітаємо з перемогою у II Всеукраїнському конкурсі “Дніпровські сурми” Іллюшину Анну та Озеран Дарину! 
Перемоги у трьох номінаціях з одного із найпрестижніших європейських конкурсів серед професійних хорів, що проходив у місті Ллорет-де-Мар, що в Іспанії, привіз хор студентів Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського. 


17-04-2019


13-14 квітня 2019 вокальний ансамбль відділу «Музичного мистецтва естради» "Violin Voice" отримав Гран-Прі на Першому Всеукраїнському конкурсі "Vocal Seasons" 


14-04-2019

З 1 по 5 березня 2019 року в Кропивницькому відбувся 24 всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»
 


11-04-2019


5 квітня студенти та викладачі Черкаського музичного училища стали учасниками V Всеукраїнського конкурсу-гри з музично-теоретичних дисциплін «Камертон XXI» (м. Дніпро). 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник