конкурси- вітаємо лауреатів
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Підсумки П'ятого огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаської області (2016 - 17 навчальний рік)

У травні 2017 року в Черкаському музичному училищі ім. С.С.Гулака-Артемовського підведено підсумки огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Черкаської області. Його за підтримки адміністрації училища та Обласного методичного кабінету навчальних  закладів культури і мистецтв при управлінні культури Черкаської ОДА проводили циклова комісія природничо-наукових та фундаментальних дисциплін та циклова комісія теорії музики. Такий огляд проводиться раз на два роки і на цей час він відбувається уже вп'яте. Перший скромний ювілей обласного огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаського регіону був позначений невеличкою новацією. Коли раніше розглядалися методичні роботи викладачів музичної літератури, то до першого ювілейного "методичного" огляду залучені і напрацювання викладачів сольфеджіо та музичної грамоти.

Відрадно спостерігати, що за останні декілька років на Черкащині склалася активна і яскрава спільнота педагогів ПСМНЗ, котрі демонструють як вагомі показники та досягнення їх фахової майстерності успішні виступи своїх учнів із відповідних музичних предметів на мистецьких змаганнях міста, області, країни. Ці перемоги поза всяким сумнівом не випадкові. Не останню роль в успішній музично-теоретичній підготовці юних музикантів відіграють плідні пошуки їх учителів у царині методичного удосконалення та узагальнення свого фахового досвіду. Кращі музлітератори та теоретики області уже вкотре представляють на огляд цікаві, змістовні і корисні у педагогічній практиці методичні роботи, які заслуговують високої оцінки і варті бути рекомендованими до впровадження у навчально-виховний процес

Журі вітає лауреатів, а також бажає викладачам музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаської області творчого натхнення та педагогічної активності!

У 2016 – 2017 навчальному році відзначені роботи викладачів:

ДИПЛОМ І ступеня

• Номінація " Створення пакетів аудіовізуального забезпечення та презентацій до уроків або позакласних навчально-виховних мистецьких заходів "

КОРНЕЄВА Ірина Леонідівна (викладач Черкаської ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка). Посібник мультимедійних матеріалів до уроків музичної літератури на 1-му році навчання

ДИПЛОМ IІ ступеня

• Номінація "Методичні розробки навчальних тем"

МИСАК Світлана Леонідівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Весільний обряд та весільні пісні в Україні»

ЛІСОВА Тетяна Василівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Пісенна творчість Анатолія Пашкевича»

• Номінація “Описи та сценарії позаурочних навчально-виховних заходів”

ДЗЮБАН Оксана Іванівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Постановка музичних спектаклів як один із методів вивчення біографії композитора на уроках музичної літератури в ДМШ»

ДИПЛОМ ІII ступеня

• Номінація  “Методичні розробки навчальних тем”

ОНИСЬКІВ Вікторія Анатоліївна (викладач Черкаської дитячої школи мистецтв). «Цікаво вивчаємо інтервали на уроках сольфеджіо та музичної грамоти»

• Номінація "Описи та сценарії позаурочних навчально-виховних заходів"

РОМЦІВ Ольга Леонідівна (викладач ДМШ №3 м. Черкаси). Сценарій позакласного  мистецько-виховного заходу  «Т.Г.Шевченко і музика»

ДИПЛОМ учасника

• Номінація "Методичні узагальнення психолого-педагогічних аспектів викладання музично-теоретичних дисциплін"

ОНИСЬКІВ Вікторія Анатоліївна (викладач Черкаської дитячої школи мистецтв). «Коротенькі музично-театральні сценки у  курсі сольфеджіо»

        chm

21-02-2020


26 лютого 2020 о 14.45 - Концерт лауреатів VIII конкурсу пам'яті С.С. Гулака-Артемовського 


16-02-2020


19 лютого 2020 о 14.45 - Концерт фортепіанної музики Анастасії Толстоног 


08-02-2020


14 лютого 2020 о 15-00 - Майстер-клас Сергія Радзецького. Презентація стилю виконання, який відкриває бас-гітару як сольний інструмент 


06-02-2020


12 лютого 2020 о 14.45 - "Все починається з любові". Концерт до Дня закоханих 


05-02-2020


14 лютого 2020 о 15.30 - Нова музика у Новий рік, концерт. Соня Сульдіна, скрипка, Швейцарія, Софія Судьдіна, фортепіано, Викладач ДМШ №12 


30-01-2020


29 січня 2020 відбулася зустріч-навчання студентів та викладачів училища з начальником навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності 
22 січня 2020 на виховній годині були проведені тематичні уроки просвітницького змісту на тему – «День соборності: як українські землі об’єднались в одній державі» 


18-01-2020
Положення про VІІІ училищний конкурс НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ КОМПОЗИТОРІВ Конкурс присвячується пам’яті покровителя нашого навчального закладу – славетного співака і композитора Семена Степановича Гулака-Артемовського. Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», котра щороку проводиться на базі Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра, належить до числа перших в Україні та найбільш вагомих науково-практичних форумів молодих перспективних науковців у царині музичного мистецтва. 


17-01-2020


22 січня 2020 о 14.45 - Великий концерт «Святкові спогади» 


15-01-2020


20 січня 2020 о 10.00 - Майстер-клас професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 
17 січня 2020 о 16.30 - Концерт фортепіанної музики професора Вищої академії музики м. Цетіньє (Чорногорія) Олексія Молчанова 


03-01-2020


Графік ліквідації академічної заборгованості студентів за 1, 3, 5, 7 семестри 2019-2020 навчального року 


24-12-2019


23 листопада 2019 р. студентки ІІІ та IV курсів відділу теорії музики Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського разом зі своїм науковим керівником Галиною Пшенічкіною взяли участь у Другій всеукраїнській конференції молодих дослідників народної музики 


23-12-2019


14 грудня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського зібралися талановиті юні музиканти та їх викладачі з музично-теоретичних дисциплін. Тут, за підтримки Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської облдержадміністрації, відбувся традиційний щорічний Обласний конкурс з сольфеджіо «Ключ до майстерності» 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник