конкурси- вітаємо лауреатів
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
Підсумки П'ятого огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаської області (2016 - 17 навчальний рік)

У травні 2017 року в Черкаському музичному училищі ім. С.С.Гулака-Артемовського підведено підсумки огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Черкаської області. Його за підтримки адміністрації училища та Обласного методичного кабінету навчальних  закладів культури і мистецтв при управлінні культури Черкаської ОДА проводили циклова комісія природничо-наукових та фундаментальних дисциплін та циклова комісія теорії музики. Такий огляд проводиться раз на два роки і на цей час він відбувається уже вп'яте. Перший скромний ювілей обласного огляду методичних напрацювань викладачів музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаського регіону був позначений невеличкою новацією. Коли раніше розглядалися методичні роботи викладачів музичної літератури, то до першого ювілейного "методичного" огляду залучені і напрацювання викладачів сольфеджіо та музичної грамоти.

Відрадно спостерігати, що за останні декілька років на Черкащині склалася активна і яскрава спільнота педагогів ПСМНЗ, котрі демонструють як вагомі показники та досягнення їх фахової майстерності успішні виступи своїх учнів із відповідних музичних предметів на мистецьких змаганнях міста, області, країни. Ці перемоги поза всяким сумнівом не випадкові. Не останню роль в успішній музично-теоретичній підготовці юних музикантів відіграють плідні пошуки їх учителів у царині методичного удосконалення та узагальнення свого фахового досвіду. Кращі музлітератори та теоретики області уже вкотре представляють на огляд цікаві, змістовні і корисні у педагогічній практиці методичні роботи, які заслуговують високої оцінки і варті бути рекомендованими до впровадження у навчально-виховний процес

Журі вітає лауреатів, а також бажає викладачам музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ Черкаської області творчого натхнення та педагогічної активності!

У 2016 – 2017 навчальному році відзначені роботи викладачів:

ДИПЛОМ І ступеня

• Номінація " Створення пакетів аудіовізуального забезпечення та презентацій до уроків або позакласних навчально-виховних мистецьких заходів "

КОРНЕЄВА Ірина Леонідівна (викладач Черкаської ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка). Посібник мультимедійних матеріалів до уроків музичної літератури на 1-му році навчання

ДИПЛОМ IІ ступеня

• Номінація "Методичні розробки навчальних тем"

МИСАК Світлана Леонідівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Весільний обряд та весільні пісні в Україні»

ЛІСОВА Тетяна Василівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Пісенна творчість Анатолія Пашкевича»

• Номінація “Описи та сценарії позаурочних навчально-виховних заходів”

ДЗЮБАН Оксана Іванівна (викладач ДМШ №2 м. Черкаси). «Постановка музичних спектаклів як один із методів вивчення біографії композитора на уроках музичної літератури в ДМШ»

ДИПЛОМ ІII ступеня

• Номінація  “Методичні розробки навчальних тем”

ОНИСЬКІВ Вікторія Анатоліївна (викладач Черкаської дитячої школи мистецтв). «Цікаво вивчаємо інтервали на уроках сольфеджіо та музичної грамоти»

• Номінація "Описи та сценарії позаурочних навчально-виховних заходів"

РОМЦІВ Ольга Леонідівна (викладач ДМШ №3 м. Черкаси). Сценарій позакласного  мистецько-виховного заходу  «Т.Г.Шевченко і музика»

ДИПЛОМ учасника

• Номінація "Методичні узагальнення психолого-педагогічних аспектів викладання музично-теоретичних дисциплін"

ОНИСЬКІВ Вікторія Анатоліївна (викладач Черкаської дитячої школи мистецтв). «Коротенькі музично-театральні сценки у  курсі сольфеджіо»

        chm

01-12-2019

Олімпіада «Композитори: пам’ятні і ювілейні дати 2020 року»
Конкурсні вимоги з музичної літератури для учасників обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів дитячих мистецьких шкіл у Черкаській методичній зоні 2020 року
 


28-11-2019


20 грудня 2019 о 18.00 - органний концерт лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Олени Удрас 


24-11-2019


23 листопада 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського викладачем історії України Л. М. Бондаренко проведено презентацію під час класної години, з переглядом фільму, до 86-х роковин української катастрофи - голодомору 1932-1933 років 
21 листопада 2019 студенти та викладачі училища відзначали День гідності та свободи 


22-11-2019


27 листопада 2019 о 14.45 - Концерт "VIVA PIANO" студентів циклової комісії "Спеціальне фортепіано" 
26 листопада 2019 о 10.30 - МАЙСТЕР-КЛАС Олексія Петухова та Михайла "Євтушенка 
13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. 


15-11-2019


20 листопада 2019 - КОНЦЕРТ до "Дня студента" 


12-11-2019


31.10-02.11.2019 відбувся 33-й Міжнародний конкурс хорових колективів «Praga cantat» у м. Прага. 


07-11-2019


30-31 жовтня 2019 року у місті Будапешт (Угорщина) пройшов Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва. Цей захід своїм професійним рівнем та масштабом учасників посів значне місце у культурному середовищі всієї Європи. 


05-11-2019


25-27 жовтня 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». 
30 жовтня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися щорічні педагогічні збори студентів-практикантів. На зборах були також присутні всі керівники практики та викладачі-консультанти. 


01-11-2019


6 листопада 2019 о 14.45 - відкрита лекція доктора наук Рімантаса Слюжинскаса (Литва) «Традиційна музична культура народів Північної Європи» 
6 листопада 2019 о 14.45 - Концерт класу викладача Олени Рожкової «Лунають звуки листопада» 


23-10-2019


12-13 жовтня 2019 року у місті Києві відбувся IІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS». Метою проведення фестивалю-конкурсу була популяризація вокального мистецтва, зокрема вокальної музики: академічного, естрадного, джазового та народного напряму; активізація творчого потенціалу молоді та підтримка талановитих учнів та студентів. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник