конкурси- вітаємо лауреатів
НОВИНИ, ПОДІЇ, АФІША
На ХІІ Всеукраїнському джазовому фестивалі „Зимові джазові зустрічі” імені Євгена Дергунова

Нещодавно  в м. Києві відбувся ХІІ Всеукраїнський джазовий фестиваль „Зимові джазові зустрічі” імені Євгена Дергунова, який тривав 3 дні. Цей цікавий захід проходив у Великій концертній залі єдиної на Україні Школі джазового та естрадного мистецтва за сприяння Міністерства культури України, громадської організації „Мистецька ліга” та українського журналу „Джаз”.  Фестиваль вже став традиційним і  був присвячений одному із творців професійного джазу в Україні, блискучому аранжувальнику, композитору, піаністу і викладачу Євгену Дергунову.

На цей фестиваль  зібралося чимало молодих джазових виконавців, ветеранів джазу із різних куточків України – представники   Сімферополя, Севастополя, Луганська, Горлівки, Львова,  Івано-Франківська,  Черкас та Києва.  Черкаси у цьому році представляв інструментальний ансамбль “Sunny Caribe” студентів та викладачів  відділу ”Музичне мистецтво естради” Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського у складі Павла Полончука (фортепіано), Миколи Ролика (електрогітара), Павла Яцюка (ударні), Геннадія Фоменка (бас-гітара)  під керівництвом Леоніда Красавіна.  Вони виконали 2 цікавих джазових композиції – „Синєматограф” І. Якушенка та „Сонячний дощ”  А. Мустафа-Заде і своїм виконанням подарували глядачам миті істинної насолоди від прослуханої музики. Під гучні оплески вони отримали диплом  від президента фестивалю, відомого джазового музикознавця  Петра Полтарєва та арт-директора цієї творчої акції  Галини Макаренко-Дергунової.

А перший та другий день  фестивалю відзначилися проведенням в його рамках Першого Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців джазової музики „Jazz- Дебют”. В цьому конкурсі брали участь діти віком від 7 років та молодь до 21-го року.
Для дітей та молоді це унікальна можливість проявити свої здібності у виконанні джазової музики. Як приємно стати свідком перших кроків юних джазменів, для яких цей конкурс – своєрідна путівка в джазове майбутнє, школа професійного зростання!

Черкаські молоді джазмени відзначилися у декількох номінаціях. Друге місце в номінації соліст-інструменталіст отримав студент 4 курсу відділу „Музичне мистецтво естради” Павло Полончук (клас фортепіано Надії Кот та клас імпровізації Лариси Красавіної). Він виконав 2 джазові композиції – на теми Дж. Керна „Yesterdays” (Минулі дні) та Д. Тьомкіна   "A heart must learn to cry" (Серце мусить вчитись кричати). Третє місце в номінації ансамблі отримав вокальний гурт  “Cherry blues” студентів 2 курсу відділу „Музичне мистецтво естради” у складі:  Бабенко Анастасії, Видовської Юлії, Висоцької Анни, Осипенко Поліни, Панченко Катерини та Устенко Оксани. На конкурс ансамбль підготував  джазові композиції  – “Lolipop” із репертуару тріо “Nipple Twisters” та Дж. Мурра ”Buzz My Babby”(керівник та аранжувальник – Лариса Красавіна). Дипломантами конкурсу в номінації соліст –вокаліст  стали студентки 4 курсу Чернієнко Ольга  та Синєбрюхова Орина (клас естрадного вокалу Світлани Завєщаної та клас імпровізації Лариси Красавіної).

Фестиваль „Зимові джазові зустрічі” для черкаських молодих джазових виконавців став своєрідним святом музики, бо він крім просвітницької мети виконує не менш важливу місію – дати можливість музикантам різних поколінь поспілкуватись в невимушеній обстановці, обмінятись інформацією та набратись необхідного досвіду.

        chm

01-12-2019

Олімпіада «Композитори: пам’ятні і ювілейні дати 2020 року»
Конкурсні вимоги з музичної літератури для учасників обласної олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів дитячих мистецьких шкіл у Черкаській методичній зоні 2020 року
 


28-11-2019


20 грудня 2019 о 18.00 - органний концерт лауреата міжнародних конкурсів та фестивалів Олени Удрас 


24-11-2019


23 листопада 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського викладачем історії України Л. М. Бондаренко проведено презентацію під час класної години, з переглядом фільму, до 86-х роковин української катастрофи - голодомору 1932-1933 років 
21 листопада 2019 студенти та викладачі училища відзначали День гідності та свободи 


22-11-2019


27 листопада 2019 о 14.45 - Концерт "VIVA PIANO" студентів циклової комісії "Спеціальне фортепіано" 
26 листопада 2019 о 10.30 - МАЙСТЕР-КЛАС Олексія Петухова та Михайла "Євтушенка 
13 листопада 2019 року в Уманському музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. 


15-11-2019


20 листопада 2019 - КОНЦЕРТ до "Дня студента" 


12-11-2019


31.10-02.11.2019 відбувся 33-й Міжнародний конкурс хорових колективів «Praga cantat» у м. Прага. 


07-11-2019


30-31 жовтня 2019 року у місті Будапешт (Угорщина) пройшов Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва. Цей захід своїм професійним рівнем та масштабом учасників посів значне місце у культурному середовищі всієї Європи. 


05-11-2019


25-27 жовтня 2019 року у м. Кривий Ріг відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій». 
30 жовтня 2019 в Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися щорічні педагогічні збори студентів-практикантів. На зборах були також присутні всі керівники практики та викладачі-консультанти. 


01-11-2019


6 листопада 2019 о 14.45 - відкрита лекція доктора наук Рімантаса Слюжинскаса (Литва) «Традиційна музична культура народів Північної Європи» 
6 листопада 2019 о 14.45 - Концерт класу викладача Олени Рожкової «Лунають звуки листопада» 


23-10-2019


12-13 жовтня 2019 року у місті Києві відбувся IІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS». Метою проведення фестивалю-конкурсу була популяризація вокального мистецтва, зокрема вокальної музики: академічного, естрадного, джазового та народного напряму; активізація творчого потенціалу молоді та підтримка талановитих учнів та студентів. 


 
© Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського, 2009. Усі права застережені Розробка: І. Колісник